reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak wplaty od kupujacego.

Dołączył(a)
29 Lipiec 2007
Postów
2
Witam.
Sprzedalam na portalu oglaszamy24 rzecz warta 412 zl. Paczka miala byc wyslana za pobraniem,ale moja mama wyslala ja priorytetem bez pobrania.Kupujacy paczke odebral,obiecal wplacic pieniadze ale niestety slowa nie dotrzymal.
Mam na pismie cala korespondencje,ktora z nim prowdzilam i dowod nadania paczki.
Co w tej sytuacji moge zrobic zeby odzyskac pieniadze?
Mam nadzieje,ze zgloszenie sprawy na policji bedzie dobrym rozwiazaniem,ale przebywam obecnie za granica i nie mam mozliwosci zrobic tego osobiscie.
Dziekuje za odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Sprzedalam na portalu oglaszamy24 rzecz warta 412 zl. Paczka miala byc wyslana za pobraniem,ale moja mama wyslala ja priorytetem bez pobrania.Kupujacy paczke odebral,obiecal wplacic pieniadze ale niestety slowa nie dotrzymal.
Mam na pismie cala korespondencje,ktora z nim prowdzilam i dowod nadania paczki.
Co w tej sytuacji moge zrobic zeby odzyskac pieniadze?
Mam nadzieje,ze zgloszenie sprawy na policji bedzie dobrym rozwiazaniem,ale przebywam obecnie za granica i nie mam mozliwosci zrobic tego osobiscie.
Dziekuje za odpowiedz.

Pozostaje jedynie zgłoszenie sprawy na policję.
 
Do góry