reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak @, wynik negatywny, częstomocz

Dołączył(a)
25 Listopad 2020
Postów
7
Cześć,
Jestem 4 dni po przewidywanym terminie @, ostatnie trzy dni to bóle podbrzusza, momentami mocno odczuwalne (przed okresem to zawsze kilka h max) dzisiaj w miarę spokoj, za to od 2 dni chodzę siusiu non stop co tez jest nowością. Jednak żadnych innych objawów. Test zrobiony dzisiaj w ciągu dnia wyszedł negatywnie.
Na betaHCG mam już skierowanie, ale zrobię w poniedziałek. Wiem, muszę poczekać, wróżenie w fusów - ale pytanie - czy może tak być ze mino negatywnego testu w tak późnym czasie po @ sytuacja może się zmienić? Internet huczy - „są tak czule, ze na pewno ciąża wykluczona” ja jednak nie mam wiedzy/doświadczenia.
dziekuje z góry za każde słowo
Pozdrawiam
Aaa i owu po obserwacji śluzu 5-6.11.
 
reklama
Na bete nie musisz mieć skierowania. Możesz iść w każdej chwili. Po co czekać do poniedziałku i zadręczać się? Jeżeli jestes pewna owulacji to mimo wszystko test powinien byc juz wiarygodny.
 
Cześć,
Jestem 4 dni po przewidywanym terminie @, ostatnie trzy dni to bóle podbrzusza, momentami mocno odczuwalne (przed okresem to zawsze kilka h max) dzisiaj w miarę spokoj, za to od 2 dni chodzę siusiu non stop co tez jest nowością. Jednak żadnych innych objawów. Test zrobiony dzisiaj w ciągu dnia wyszedł negatywnie.
Na betaHCG mam już skierowanie, ale zrobię w poniedziałek. Wiem, muszę poczekać, wróżenie w fusów - ale pytanie - czy może tak być ze mino negatywnego testu w tak późnym czasie po @ sytuacja może się zmienić? Internet huczy - „są tak czule, ze na pewno ciąża wykluczona” ja jednak nie mam wiedzy/doświadczenia.
dziekuje z góry za każde słowo
Pozdrawiam
Aaa i owu po obserwacji śluzu 5-6.11.
Jeżeli chodzi o Twoje pytanie czy test po tylu dni od spodziewanej @ może być negatywny. Ja nie wiedziałam do 12tygodnia ciazy że jestem w ciazy. Robiłam 6tesow i żadnen nie wykazał ciazy. Wizyta u lekarza w tedy był 9tydzien i też nic nie widzial. Dobrze że nie dostałam zastrzyk na wywołanie @ że udało się zobaczyć młodego :) gdzie była ciąża nie wiem ale nic nie wskazywało na ciążę ;) także nadzieja zawsze jest :) a co do często moczu może masz jakąś infekcje i to się przyłożylo do tego braku @
 
Cześć,
Jestem 4 dni po przewidywanym terminie @, ostatnie trzy dni to bóle podbrzusza, momentami mocno odczuwalne (przed okresem to zawsze kilka h max) dzisiaj w miarę spokoj, za to od 2 dni chodzę siusiu non stop co tez jest nowością. Jednak żadnych innych objawów. Test zrobiony dzisiaj w ciągu dnia wyszedł negatywnie.
Na betaHCG mam już skierowanie, ale zrobię w poniedziałek. Wiem, muszę poczekać, wróżenie w fusów - ale pytanie - czy może tak być ze mino negatywnego testu w tak późnym czasie po @ sytuacja może się zmienić? Internet huczy - „są tak czule, ze na pewno ciąża wykluczona” ja jednak nie mam wiedzy/doświadczenia.
dziekuje z góry za każde słowo
Pozdrawiam
Aaa i owu po obserwacji śluzu 5-6.11.
JA tez bym od razu zrobila bete, to sikanie to podejrzane, ja tak mialam w 1 ciazy i wlasnie to byla dla mnie totalna nowosc, myslalam ze moze wiecej pije i wstawalam w nocy, bo musialam do kibleka i okazalo sie ze ciaza.
 
reklama
JA tez bym od razu zrobila bete, to sikanie to podejrzane, ja tak mialam w 1 ciazy i wlasnie to byla dla mnie totalna nowosc, myslalam ze moze wiecej pije i wstawalam w nocy, bo musialam do kibleka i okazalo sie ze ciaza.
Tak jak odpisałam już w jednej wiadomości, moje możliwości zrobienia teraz bety są trochę ograniczone, stad ten poniedziałek. Częstomocz jest dla mnie zaskoczeniem, bo ogólnie malo korzystam z toalety, teraz nawet 20 minut i już czuje lekką potrzebę jak przy zapaleniu pęcherza, które miałam 1 raz w życiu wiec raczej brak predyspozycji na problemy bez powodu. Ten głupi test, który teoretycznie powinien już pozytywny mnie nurtuje i stąd moje problemy egzystencjalne ☺️ no nic, muszę poczekać.
Dzięki za odpowiedź
 
reklama
Jeżeli chodzi o Twoje pytanie czy test po tylu dni od spodziewanej @ może być negatywny. Ja nie wiedziałam do 12tygodnia ciazy że jestem w ciazy. Robiłam 6tesow i żadnen nie wykazał ciazy. Wizyta u lekarza w tedy był 9tydzien i też nic nie widzial. Dobrze że nie dostałam zastrzyk na wywołanie @ że udało się zobaczyć młodego :) gdzie była ciąża nie wiem ale nic nie wskazywało na ciążę ;) także nadzieja zawsze jest :) a co do często moczu może masz jakąś infekcje i to się przyłożylo do tego braku @
😳😳😳 to mnie zaskoczyłaś... całe szczęście, że się ujawnił! Najmłodszy gracz „w chowanego” widzę :)
No właśnie nie mam pęcherza podatnego na infekcje, 1 raz w życiu miałam zapalenie.
pocieszyłas mnie jednak z tymi testami, bo to mnie najbardziej nurtuje, doszukuje się już drugiego dna... niepotrzebnie, wiem, koniecznie beta, no ale na nią muszę poczekać...
dzieki za odpowiedź
 
Do góry