reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak zainteresowania twarza rodzica opiekuna....

Lenka88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2015
Postów
25
Jestem mama 6 miesięcznego chłopca... Urodzony przez cc w 37 tyg ponieważ ułożony byl posladkowo...
od początku byl bardzo płaczliwy ... najpierw mowli lekarze ze to kolka i ze trzeba przeżyć...\
ale do tej pory nie ma zmiany... no moze tylko taka ze w nocy spi spokojnie...
marwi mnie to ze kiedy mam go na rekach to nie interesuje sie moja twarza ani nikogo kto do niego mowi... patrzy po ścianach na podłogę ...jest tez strasznie sztywny i nerwowy ... rozklada rece na krzyz i nic nie da sie z nim juz zrobic...
Boje sie ze to mogą byc jakieś zaburzenia rozwojowe..
lekarz rodzinny skierował nas na rehabilitacje po kilku minutach pracy z malym pani powiedziała ze synek sobie dobrze radzi ze wie jak ożywać rak wie od czego je ma... glownym problemem bylo to iz mlody sie nie obracal na boki ani z plecow na brzuch teraz z tym juz sobie radzi... ale jest problem ze szybko sie nudzi zabawkami i lezy taki osowiały albo zaczyna plakac i sie prężyć...

jestem zalamana ... na stale mieszkam w UK ....
 
reklama
A badane miało słuch dziecko?
Bardzo dziwne zachowanie. Z reguły dziecko w 6 miesiącu życia uśmiecha się do wszystkich, jest bardzo żywe, ruchliwe i ciekawe całego świata.
 
Agnesis nie wiem co jest niezbyt mądrego w pytaniach czy lekarz stwierdził u niego wnm czy onm na coś był przeciesz rehabilitowany, chociaż według opisu autorki moim zdaniem onm. A szczepienia przy wnm i onm maja ogromne znaczenie
 
Do góry