reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak zarodka. Czy jest na niego szansa?

reklama
U mnie było podobnie. Dopiero na 3 wizycie było widać zarodek. Moje cykle był z reguły regularne, a mam ciążę o tydzień młodsza niż wychodzi to z miesiączki. Moja beta też nie rosła jakoś super, lekarz kazał mi się nastawić na najgorsze. Teraz zaczął mi się 16 tc :)
W którym t+d widać było zarodek ?
 
Czy lekarz wykluczył ci ciążę pozamaciczną? Skonsultuj proszę się jeszcze z innym ginekologiem. Przy takiej becie powinno być coś więcej widać. Możliwe, że jestem przewrażliwiona ale nie dawno przeszłam ciążę pozamaciczną i u mnie też był widoczny pęcherzyk i lekarz myślał że to puste jajo a okazał się pseudopecherzyk. W szpitalu okazało się że zarodek umiejscowił się w jajowodzie. Przy becie niecałe 4 tys był już z sercem, to był początek 7tc. Podjedź proszę do innego ginekologa na USG lub najlepiej na izbę przyjęć zwłaszcza, że masz plamienie. Może tam ci wszystko rozjaśnią i dokładniej sprawdzą.
 
Nie mam i nie miałam plamienia
U mnie teraz powinno być 7+5
A lekarz mówi że jajko jest wielkości na 5/6 tc
Nie ma echa zarodka ostatnia miesiączka była 21.12
Jest za to duży pęcherzyk żółtkowy
U mnie beta ok 5 to była 13,500 potem już nie badałam
Ciąża stwierdzona w macicy
 
reklama
Hej, chciałam podzielić się moim doświadczeniem sprzed dwóch lat.
Według miesiączki wychodziło, że powinnam być jakoś w 9 tygodniu ciąży. Poszłam do ginekologa i pokazało się puste jajo, które miało 2,5 cm długości, czyli rozmiarowo na około 7 tydzień.
Lekarz powiedział, że poczekamy dwa tygodnie dla pewności.
Po dwóch tygodniach na USG pokazał się zarodek, który rozmiarem wychodził na 8 tydzień. Lekarz nie wiedział, jak to się stało 😅
Pisze, bo w sumie teraz jestem w takiej samej sytuacji. To znaczy, według miesiączki poszłam do lekarza w 9 tygodniu ciąży, a tam znowu puste jajo rozmiarowo na 7 tydzień. Jeszcze nie wiem, jak to się skończy tym razem, ale na pewno będę też czekać. Wizytę mam za tydzień w piątek.
 
reklama
Do góry