reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRAK ZARODKA, CZY KTOŚ TAK MIAŁ ?

Saxo21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
40
Cześć.
Nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj na USG. Wyszło że jestem w 6 tygodniu i 2 dniu. Niestety było widać tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte. Następne USG mam dopiero 11/09. Zwariuje do tego czasu.
Czy uważacie że zarodek się jeszcze rozwinie ?
Czy któraś też tak miała. Bo z tego co czytam na forach to niektóre w piątym tygodniu mają zarodek nawet z serduszkiem. Jestem załamana
 
reklama
Cześć.
Nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj na USG. Wyszło że jestem w 6 tygodniu i 2 dniu. Niestety było widać tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte. Następne USG mam dopiero 11/09. Zwariuje do tego czasu.
Czy uważacie że zarodek się jeszcze rozwinie ?
Czy któraś też tak miała. Bo z tego co czytam na forach to niektóre w piątym tygodniu mają zarodek nawet z serduszkiem. Jestem załamana
Mysle ze na spokojnie moze sie pojawic szczegolnie że jest ciałko żółte. Ja byłam w 5+6 to był sam pęcherzyka, a w 6+3 widziałam zarodek z serduszkiem
 
Nie czytaj za dużo. Każda ciąży jest inna a w 6 tygodniu to nie zawsze jeszcze coś widać i moim zdaniem są bardzo duże szanse, że się zarodek rozwinie
Staram się. Ale to moje marzenie i myślałam że już dziś zobaczę chociaż fasolkę ;/ Raz już poroniłam i boję się żeby teraz nie była to ciąża bez zarodkowa. Ale dzięki postaram się opanować zacznę się martwić za 10 dni jeśli będzie coś nie tak.
 
W 5 tyg tyg zarodek z serduszkiem? Nie to chyba jakaś przesada.Napewno w 6 tc też jeszcze nie miałam. Nie martw się,tym bardziej jeśli nie ma żadnych innych niepokojących objawów
 
Staram się. Ale to moje marzenie i myślałam że już dziś zobaczę chociaż fasolkę ;/ Raz już poroniłam i boję się żeby teraz nie była to ciąża bez zarodkowa. Ale dzięki postaram się opanować zacznę się martwić za 10 dni jeśli będzie coś nie tak.
Przykro mi ze poronilas,to napewno nie pomaga wyluzowac,nie bylo zarodka w poronionej ciazy?
 
reklama
W 5 tyg tyg zarodek z serduszkiem? Nie to chyba jakaś przesada.Napewno w 6 tc też jeszcze nie miałam. Nie martw się,tym bardziej jeśli nie ma żadnych innych niepokojących objawów
Nie ma wszystko jest wporzadku. Objawy ciążowe standardowe. Nawet brzuch mnie nie pobolewa mam po prostu dziwny ucisk przez cały czas. Ale przejmuje się bo już raz poroniłam ale nie zostaje mi nic innego jak czekać te 10 dni do następnego USG, wtedy będzie 7 tydzień 4 dzień więc już powinno być widać cokolwiek.
 
Do góry