reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka na usg

madziolina_p

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2013
Postów
11 468
Miasto
Warszawa
Witam, bylam w 5tc na usg i lekarz nie widzial nic oprocz cialka zoltego w jajowodzie. Poszlam w 6 tyg i chyba 3 dniu i widoczny byl pecherzyk i w srodku pecherzyk zoltkowy i powiedzial, ze chyba widzi pole zarodkowe, ale ma slaby sprzet. Wg usg ciaza jest o ponad tydz mlodsza. Ostatnia @ mialam 26.04. Nie bylo zarodka, serducha nic... Czy moze sie jeszcze pojawic?
 
reklama
Szanse są. Proponuję posłuchać tego wykładu. Jest tam też o tym dlaczego często na usg nie widać zarodka i innych "patologiach". Powodzenia!
;-)
 
Gdzies kiedyś wyczytałam, ze jeśli jest ciałko zolte to zarodek MUSI się pojawić a wiec tego się trzymaj :tak: U mnie w 5t2d było widać tylko pęcherzyk i to dość duzy bo 12mm i ciałko zolte, a tydzień później (beta była już wtedy w granicach 20000) było już widać zarodek z serduszkiem. Także czekaj cierpliwie, ciaza pewnie jest dużo mlodsza niż się spodziewasz i dlatego tak jest :tak:
 
Hej ja w 5 tc mialam tylko pecherzyk nic wiecej. Potem w 7 tc pojawilo sie echo zarodka czyli chyba to co u Ciebie nazwano polem zarodka.
A teraz w 10tym jest juz wszystko :) (chociaz do tej pory serducha nie slyszalam bo lekarz nie sprawdza tetna nie wiem czemu).

Za 2 tygodnie powinna byc juz dzidzia :)
Kiedy do lekarza idziesz?
 
P.s zapomnialam dodac ze szlam na wizyte z mysla o tym ze jestem w 8 tc 3 dn.(wedleOM) A tu pusto (strasxnie sie przerazilam) a gin mowi ze moze to 5 tc. I tak tez bylo.
 
Ide do lekarza we wtorek- 23.06. Wierze, ze zobacze dzidzie, wiare daje mi to, ze nie jest pusto, bo jest pecherzyk zoltkowy, ktory ma odzywiac zarodek, wiec to juz jakas nadzieja
 
reklama
Do góry