reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka przy pęcherzyku ciążowym 19 mm

alexa11

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Maj 2024
Postów
25
Cześć dziewczyny,
Jestem świeżo po zrobieniu testu ciążowego i udało mi się też zrobić odrazu USG.
Pęcherzyk ciążowy ma 19 mm, ale brak jest zarodka.
Jak patrzę po internecie, to taki rozmiar pęcherzyka wskazywałby na ok. 7 tydzień. Czy nie jest trochę niepokojące, że przy 19 mm pęcherzyku nie ma jeszcze zarodka? Czy jest szansa, że się pojawi?
jestem w wieku 35+, okres mam mało regularny :/
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem świeżo po zrobieniu testu ciążowego i udało mi się też zrobić odrazu USG.
Pęcherzyk ciążowy ma 19 mm, ale brak jest zarodka.
Jak patrzę po internecie, to taki rozmiar pęcherzyka wskazywałby na ok. 7 tydzień. Czy nie jest trochę niepokojące, że przy 19 mm pęcherzyku nie ma jeszcze zarodka? Czy jest szansa, że się pojawi?
jestem w wieku 35+, okres mam mało regularny :/
Idź na USG za kilka dni. Zarodek ma jeszcze chwilę czasu na pojawienie się- dopiero jeśli pęcherzyk przekroczy 25mm i nadal nic w nim nie będzie to będzie to puste jajo płodowe.
 
Do góry