reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka przy pęcherzyku ciążowym 19 mm

reklama
Cos czuję że w piątkowym USG nic nie będzie
Poranne mdłości od 3 dni ustąpiły, podobnie bolące nabrzmiałe piersi
 
To prawda. Jednak nie wiem czemu, ale nie mam dobrych przeczuć. Jak się czyta to wszędzie zarodek jest widoczny
* przy becie powyżej 10 tys,
* we wczeniejszym okresie niz 7 tc
* przy mniejszym pecherzyku niz moj
Przepraszam, ale jak nie masz dobrych przeczuć to nic z tego nie będzie. Ja tez miałam cały czas przeczucie ze coś jest nie tak i było 😞
 
Tak miałam na myśli pęcherzyka żółtkowy. Dlatego napisałam że u mnie był w 6 tygodniu, a zarodek pojawił się w 8. Natomiast nie ma co gdybać pełny obraz sytuacji da dopiero USG.
To nie jest tak, że w 6 tygodniu miałas pęcherzyk żółtkowy, a zarodek pojawił się w 8 tygodniu. Lekarz uwidocznił zarodek w 8 tygodniu, bo wcześniej nie byłaś na USG. Gdybyś poszła na USG 3 dni po tym pierwszym w 6 tygodniu, to też już miałabyś zarodek.
 
Yyy ja mialam zle przeczucia cala ciążę, a syn ma prawie 1,5 roku 🤷🤡
To nie były przeczucia a normalne obawy w takim razie 🤪 nie wiem jak Ci wyjaśnić, u mnie takie panikowanie przed nieznanym to co innego niż takie syreny alarmowe że coś nie gra, to drugie mam rzadko i zwykle trafne
 
reklama
Do góry