reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka przy pęcherzyku ciążowym 19 mm

Nadwagi brak
Sprzęt ponoć nowoczesny
Lekarz bardzo polecany - ten który wykonywał USG

No to trochę czasu jeszcze jest do tych 25mm ale raczej nie miałabym za dużych nadziei.

U mnie była podobną sytuacja, pojawił się i pęcherzyk żółtkowy i zarodek (a teraz ma 5 miesięcy) ale u mnie i sporo tłuszczu na brzuchu i lekarz młodziutki więc po prostu nie widział 🙄
 
reklama
No to trochę czasu jeszcze jest do tych 25mm ale raczej nie miałabym za dużych nadziei.

U mnie była podobną sytuacja, pojawił się i pęcherzyk żółtkowy i zarodek (a teraz ma 5 miesięcy) ale u mnie i sporo tłuszczu na brzuchu i lekarz młodziutki więc po prostu nie widział 🙄
A czy pamiętasz przy jakim rozmiarze pęcherzyka ciążowego lekarz nie widział ani zarodka, ani pęcherzyka żółtkowego?
 
Poczekaj jeszcze spokojnie
Ja przy pierwszym poronieniu miałam takie nie wiadomo co, lekarz podobno dobry, sprzęt też, potem poszłam do kliniki niepłodności ( i tam na pewno mają dobry sprzęt) i druga lekarka powiedziała że dawno tak złego scanu nie widział. Ja się totalnie zestresowałam po tej wizycie i uważam że mniejszy innymi ten czynnik psychiczny zadecydował… nie stresuj się, co ma być to będzie bo ciało decyduje
 
Przy takiej becie to i serce powinno być. Więc nastawialabym się na najgorsze.
Przy jak wysokiej becie pojawia się zarodek?
Czy tak wysoka beta (80 tys) i chyba zupełnie prawidłowa na 6-7 tc w jakiś sposób wskazuje na szanse czy zarodek się jeszcze pojawi?
Z tego co czytam to zarodek pojawia się już przy becie 10 tys…
 
Przy jak wysokiej becie pojawia się zarodek?
Czy tak wysoka beta (80 tys) i chyba zupełnie prawidłowa na 6-7 tc w jakiś sposób wskazuje na szanse czy zarodek się jeszcze pojawi?
Z tego co czytam to zarodek pojawia się już przy becie 10 tys…
No właśnie zarodek pojawia się przy becie około 10000. Przy 80000 to serce powinno już bić.
 
reklama
Do góry