reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 5 tygodniu ciazy. Czy ktos tak mial?

Serce jest zazwyczaj przy będzie powyżej 10 tys i czasem sporo powyżej 10 tys musi być. Także raczej lekarz nie widział wtedy zarodka. :) Chyba, że miał sprzęt z NASA. Twoja beta była wtedy o wieeeele za niska.
Nie martw się, naprawdę. Jak się bardzo stresujesz, to idź może w przyszłym tygodniu na USG?
Ooo to nie wiedzialam, ze musi byc az tak wysoko. To kirde.nie wiem co on tam widzial... Kurde chcialabym isc..ale kurcze czy juz aby na pewno powinno wtedy byc widac zarodek czy serce juz tez? Boje sie ze to bedzie znow przelom, ze moze a nie musi. I wtedy w ogole zejde na zawal
 
reklama
Ja przyszłam do lekarza w 6 tygodniu. Teoretycznie. Byłam w czwartym, był tylko pęcherzyk. Tydzień później na sorze widziałam tylko ciałko żółte, a za tydzień na kontroli u gina już miał zarodek 4 mm i biło serduszko😍 mam.z tej ciąży dużego noworodka😂
 
Ja przyszłam do lekarza w 6 tygodniu. Teoretycznie. Byłam w czwartym, był tylko pęcherzyk. Tydzień później na sorze widziałam tylko ciałko żółte, a za tydzień na kontroli u gina już miał zarodek 4 mm i biło serduszko😍 mam.z tej ciąży dużego noworodka😂
Serdeczne gratulacje💖💖💖💖moze i faktycznie dla mnie jest jakas nadzieja.im czlowiek wiecej czyta tym wiecej sie nakreca. Moze za te dwa tygodnie bedzie.jiz faktycznie zarodeczek widac. 💖💖💖
 
Kurka...dlatego ja juz sama nie wiem czy ten czwartkowy lekarz w ogole widzial zarodek...juz zglupialam. Tak, bete oznanczalam tylko raz we wtorek ( czyli dea dni przed lekarzem i 4 dni przed sorem). Mialam 2200.....ale nie sprawdzalam przyrostu( jestem po poronieniu- wtedy beta dobrze przyrastala).ja chyba tez nie wytrzymam i pojde szybciej, inaczej oszaleje. Choc ponoc na tak wczesnym etapie takie usg nie sa korzystne dla ciazy😟
To przy takiej becie to na serduszko jeszcze może być za wcześnie, na zarodek też. Przy dobrym sprzęcie ok 10 tys bety i powinno być serduszko, ale może być i tak, że będzie widać przy 14 czy 16 tysiącach. Ja miałam chyba ok 14 jak się pokazało serduszko i potem więcej nie oznaczałam. Przy wysokiej becie przyrost zwalnia, więc już nie sprawdzaj przyrostu, nie ma się co stresować. Co do zarodka to nie do końca pamiętam przy jakiej becie się uwidacznia, ale to teraz nie ma znaczenia, bo na kolejnej wizycie już raczej będzie i zarodek serduszko. Myślę, że sor niepotrzebnie cię nastraszył. I myślę, że póki co nic nie wskazuje na problemy, więc warto założyć, że będzie dobrze, odczekać jeszcze chwilę i iść zobaczyć serduszko. Więc ile dasz radę wytrzymać to wytrzymaj, a jak nie dasz rady aż tyle, co ci lekarz powiedział to pójdź nieco szybciej, bo też nie ma się sensu dodatkowo stresować. Chociaż wiadomo, na początku ciąży stresu jest zawsze dużo.
 
reklama
To przy takiej becie to na serduszko jeszcze może być za wcześnie, na zarodek też. Przy dobrym sprzęcie ok 10 tys bety i powinno być serduszko, ale może być i tak, że będzie widać przy 14 czy 16 tysiącach. Ja miałam chyba ok 14 jak się pokazało serduszko i potem więcej nie oznaczałam. Przy wysokiej becie przyrost zwalnia, więc już nie sprawdzaj przyrostu, nie ma się co stresować. Co do zarodka to nie do końca pamiętam przy jakiej becie się uwidacznia, ale to teraz nie ma znaczenia, bo na kolejnej wizycie już raczej będzie i zarodek serduszko. Myślę, że sor niepotrzebnie cię nastraszył. I myślę, że póki co nic nie wskazuje na problemy, więc warto założyć, że będzie dobrze, odczekać jeszcze chwilę i iść zobaczyć serduszko. Więc ile dasz radę wytrzymać to wytrzymaj, a jak nie dasz rady aż tyle, co ci lekarz powiedział to pójdź nieco szybciej, bo też nie ma się sensu dodatkowo stresować. Chociaż wiadomo, na początku ciąży stresu jest zawsze dużo.
Tak, zdecydowanie czlowiek sie mocno nakreca. Nie moge przestac o tym myalec czy wszystko jezt dobrze czy juz nie ma co sie nastawiac, ze z ciaza bedzie dobrze....ja juz bety nie bede oznaczac. Po prostu poczekam do kolejnej wizyty( nie wiem ile wytrzymam😟)ale troszke mnie pocieszylas, ze moze jednak beta byla za niska i jest jeszcze szansa na zarodek i bijace serce. Strasznie sie boje. Jedna ciaze juz poronilaam, na szczescie z drugiej mam cudownego synka💖
 
Do góry