reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 6tg

reklama
Zawiodłam się naprawde bo lekarka miała bardzo dużo pozytywnych opinii i sporo Pań do niej chodzi, a dała mi takie odczucie ze nie mam juz na co liczyć. Więcej mi mówiła o tym jak wyglada podanie tabletek by wywołać poronienie niż że to może być wcześniejsza ciąża i by jeszcze poczekać ☹️ Wiem ze nie może tez robić sztucznej nadzieji No ale liczyłam na coś innego
 
Byłam 3 razy w ciąży i w żadnej w 6tyg nie było widać zarodka, tylko sam pęcherzyk. Zarodek pojawił się ok 7-8tyg. Nie martw się. Na pewno się pojawi
 
U mnie również pojawił się około 7 tyg , więc nie martw się pewnie i tutaj też się pojawi 😉
Zrobiłam wczoraj pierwszy raz betę i wyszła 51 734 mlU/mL i zastanawiam się czy iść jutro powtórzyć jeśli w piątek jadę na usg. Ale z tej bety wychodzi ze ciąża jest o tydzień wcześniejsza niż liczyła tamta lekarka.
 
Zrobiłam wczoraj pierwszy raz betę i wyszła 51 734 mlU/mL i zastanawiam się czy iść jutro powtórzyć jeśli w piątek jadę na usg. Ale z tej bety wychodzi ze ciąża jest o tydzień wcześniejsza niż liczyła tamta lekarka.
Nie ma sensu powtarzać moim zdaniem, bo beta już nie przyrasta na takich wartościach tak jak na początku. Rozwój ciąży ustala się już na USG, także zaczekaj na spokojnie do wizyty :)
 
Zrobiłam wczoraj pierwszy raz betę i wyszła 51 734 mlU/mL i zastanawiam się czy iść jutro powtórzyć jeśli w piątek jadę na usg. Ale z tej bety wychodzi ze ciąża jest o tydzień wcześniejsza niż liczyła tamta lekarka.
przy takiej wartości nie ma sensu powtarzac bety, chyba, ze chcesz sprawdzic czy rosnie czy spada. Na podstawie bety tez nie okresla się tygodnia ciązy.
 
Ja pierwsza swoja ciaze mialam pusta i jest totalnie pusto nie ma nawet tego kółeczka przezroczystego w srodku. U mnie tak wlasnie wygladala usg w 7 tyg jak u Ciebie i z tego mam zaraz 11 letnią córkę😊
 
reklama
reklama
Do góry