reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 7 tygodniu ciąży

reklama
A moim zdaniem jest jeszcze szansa na zarodek. Nawiasem mówiąc kobieto ogarnij się bo pierdzielisz głupoty pod kolejnym moim komentarzem na którymś kolejnym poście. Nie wiem o co Ci chodzi? Masz problemy w domu?
Ja "pierdziele" głupoty? Piszesz o kompletnie innej sytuacji. Kompletnie nic to nie wnosi do wątku. Chyba ciążowe hormony działają niekorzystnie na Ciebie.
Skoro tak się skupiasz na moich kometarzach to widocznie cos w tym jest i to Ty wypisujesz głupoty.
 
Z okresu wyszło jest 7tygodni.. Ale wielkość pęcherzyka jest dużą 12mm.. Przy takich wartościach powinien być minimum pęcherzyk żółtkowy.. Jest pusto
 
Witam , wczoraj miałam robione USG według OM jestem w 7 tygodniu i 3 dniu ciąży a zarodka brak , pęcherzyk ma wielkość 12 mm . Lekarz stwierdził że może okazać się że ciąża jest po prostu wcześniejsza i dlatego nie widać zarodka , licząc po odbytym stosunku wychodzi na to że jest to albo 4 tydzień i parę dni albo 3 tydzień i parę dni , jednak wiadomo do zapłodnienia może dojść nawet po 7 dniach od stosunku więc patrząc tym tokiem moze być jeszcze wcześniejsza ciąża . Jednak nie ukrywam że martwi mnie fakt że zarodka jeszcze nie ma . Czy któraś z Pań była w podobnej sytuacji ? W którym tygodniu ciąży miałyście ta wielkość pęcherzyka ciążowego ?
Jak długie masz cykle? Wiesz, kiedy była owulacja? Trzy tygodnie przesunięcia to dużo. Na tym etapie powinien być chociaż pęcherzyk żółtkowy
 
Moim zdaniem o tyle wygląda to kiepsko, że pęcherzyk jest pusty. Zarodka mogło by nie być, ale jednak ten pęcherzyk żółtkowy powinien być. Niemniej jednak na tym etapie i tak chyba trzeba po prostu czekać na kolejne USG
 
Moim zdaniem o tyle wygląda to kiepsko, że pęcherzyk jest pusty. Zarodka mogło by nie być, ale jednak ten pęcherzyk żółtkowy powinien być. Niemniej jednak na tym etapie i tak chyba trzeba po prostu czekać na kolejne USG
Dokładnie tego jestem zdaniami. Sam lekarz mi mówił po pojawieniu się pęcherzyka żółtkowego że to dobry sygnał.. 7dni później byloserce
 
Cykle standardowe co 28 dni. 27.08 ostatnia miesiączka później wizyta u ginekologa 28.09 na której nawet nie było widać pęcherzyka ciążowego (być może wina słabego sprzętu nie wiem). Aktualnie 17 tydzien
Wiesz, w terminie miesiączki to raczej na USG nic nie widać. Między 4 a 7 tygodniem różnica znaczna...
 
reklama
Mam ten sam problem brak zarodka 7 tc i 1 d . Pecherzyk ciazowy 2.17 cm . Beta z krwi 2 tyg temu 1891 . A tydz temu pecherzyk ciazowy mierzył 13.08 mm . Czy jest jakaś szansa że ten zarodek się pojawi ?
 
Do góry