reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 7 tygodniu ciąży

Hej. Ja bylam wczoraj u gin bo plamie. Jestem w 6t i 4d. Ciaza się trzyma ale nie widac zarodka. Tzn widac cos jakiś zarys ale nic konkretnego... Wiem kiedy miałam dni plodne wiec ciaza wczesniejsza byc nie mogla... Strasznie się martwię bo 30 maja przeszłam zabieg usunięcia pustego jaja. Ale wtedy nic kompletnie nie bylo widac w jaju. Teraz jest nadzieja ale tak strasznie się boje ze nic z tego nie będzie. Dostałam luteine duphaston acard i clexan. Jak te leki wpływają na ciaze? Poradźcie cos prosze
 
reklama
Jak już pisałam ja miałam pozna owulacje ok 26/27 dnia i licząc od okresu serduszka widziałam dopiero w 8+3 tc dzieciaki były tak naprawdę 7tc. Tydzień wcześniej były tylko dwa pęcherzyki i dwa ciałka żółte.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Także spokojnie za tydzień będzie wszystko wiadomo. Jeśli nie miałaś monitoringu to ma 100% nie jesteś w stanie powiedzieć kiedy była owulacja.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Także spokojnie za tydzień będzie wszystko wiadomo. Jeśli nie miałaś monitoringu to ma 100% nie jesteś w stanie powiedzieć kiedy była owulacja.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
No w sumie prawda ale obserwowalam swoje ciało. Tylko ze badalam swoja szyjke wiec moge się domyślać kiedy byly dni plodne... Strasznie się stresuje. Za tydzień mam wizytę i sie okaże co tam się kryje. Dziekuje za tak szybka odpowiedź
 
No w sumie prawda ale obserwowalam swoje ciało. Tylko ze badalam swoja szyjke wiec moge się domyślać kiedy byly dni plodne... Strasznie się stresuje. Za tydzień mam wizytę i sie okaże co tam się kryje. Dziekuje za tak szybka odpowiedź
Sałatka strasznie mocno trzymam za was kciuki. Liczę na to ze owulacja była jednak później niż myślałas albo dzidzia wolniej rośnie. To normalne i w ciągu ciąży się zmienia ze raz jest tydzień młodsza potem kilka dni starsza, a potem znów młodsza niż wyniki z okresu. Także może twoja fasolka jest ciut mniejsza. W 6tc to naprawdę nie ma co się denerwować. robiłaś betę 2 razy co 48h? Jeśli prawidłowo przyrasta to trzeba wyluzować!


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje. Bety nie robiłam nie chce sobie dokladac dodatkowego stresu... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo nie dam rady chyba udźwignąć kolejnej straty...
 
Zapomniałam napisac:) zarodek jest i bije serduszko:) jest troszkę mniejszy ale gin mnie uspokajala ze tak moze byc
Pewnie ze tak może być. Moje dwa "mniejsze zarodki " przyszły na świat 7.09 :)
Troszkę wcześniej ale dają sobie radę i mam nadzieje ze za tydzień zabiorę je do domu :)
Spokojnych 9 miesięcy!

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry