reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 7 tygodniu ciąży

Jestem po wizycie u lekarza, zobaczyłam i ciałko żółtkowe i zarodek i posłuchałam serduszka :D :D :D jest mega radość, ale też wiem, że nie można się cieszyć zbyt wcześnie. Lekarz nawet do mojego męża powiedział, że trzeba mnie trochę zwolnić, bo za szybko chcę wszystko wiedzieć :) dużo mi nie powiedział, pewnie dlatego, żeby też zbyt wcześnie nie karmić nadzieją, chociaż powiedział, że z nadzieją nas zostawia :) ale też nie będzie mi kazał czekać kolejnych dwóch tygodni, tylko pod koniec tego się do niego odezwać. Szczerze mówiąc, to dziś rano jechałam do tego szpitala z myślą, że usłyszę te gorsze wieści, mąż mnie tylko uspokajał i mówił, że zobaczę, że wszystko będzie dobrze. Mam teraz tylko nadzieję, że to dobrze będzie z nami już do końca 9 miesiąca :)
 
reklama
Super, gratuluję dobrych wieści i kolejny przykład, że ta nasza niecierpliwość może nas wykończyć kiedyś :D

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem zalamana:( Bylam wczoraj na pierwszym usg i widac tylko puste jajo. To juz 6tc liczac od miesiączki czyli 4 od zapłodnienia. Pani doktor powiedziała ze to straszenie mala ciąża. Jajo ma 11mm i nie widac ani zarodka ani pęcherzyka :(( Mam zrobic bete i czekac tydzien. Najgorsze jest to ze nie mam żadnych objawów ciąży poza brakiem okresu. Ani nie wymiotuje, ani mnie nie mdli, nie jestem wyczulona na zapachy, apetyt w normie.
Tak strasznie mi smutno :(
 
Foox-jak u ciebie ?Ja też jestem w 6 tc i u mnie nie ma nic:-(już brak nadziei na cokolwiek. Też nie mam objawów- trochę tylko piersi bolą już od prawie 4 tygodni..
 
Ja jeszcze czekam... w srode poznam wyniki badania bety. Na usg pojde pewnie dopiero w przyszlym tygodniu, jakos mysle ze im dłużej czekam tym lepiej, w tym sensie ze moze cos sie rozwinie :(
 
Hej. Ja niestety leżę w szpitalu z podejrzeniem Cp. Moja intuicja mnie tu przyprowadzila mimo że lekarze kazali czekać nie wiadomo.na co..Fox jeśli masz jakieś wątpliwości podjedz sobie do jakiegoś szpitala położniczego _ja właśnie tak zrobiłam. .
 
reklama
Alla, dzięki za odzew. Trzymaj się, wiem jak musi byc Ci ciężko, mnie tez to czeka... :( ja ide na usg jeszcze w poniedzialek i zobaczymy, choc nadziei nie mam juz zadnej..
 
Do góry