reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w 7 tygodniu ciąży

Nie traćcie nadzieii do końca! Ja już też poddałam się, bo nie wierzyłam, że może coś się zmienić. A okazało się, że jest wszystko ok. Czekajcie do samego końca. Trzymam kciuki, żeby i u Was wszystko dobrze się skończyło.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to moja beta nie podwoiła sie książkowo :/ najpierw 9325 a po 48godzinach 14554

Co myslicie o tym takim wyniku?:(
W którymś momencie beta nie podwaja się już, tylko inaczej przybiera. Niestety nie potrafię powiedzieć, czy jest prawidłowa. Poszukaj informacji w wyszukiwarce jaka powinna być i jak przybierać dla danego etapu ciąży.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alla, dzięki za odzew. Trzymaj się, wiem jak musi byc Ci ciężko, mnie tez to czeka... :( ja ide na usg jeszcze w poniedzialek i zobaczymy, choc nadziei nie mam juz zadnej..
Dziś dopiero przy 5 usg lekarze dopatrzyli się prawdopodobnie malenkiego pecherzyka,który prawdopodobnie obumarl około 2 tygodni temu. Jeszcze jutro jedna Beta i w poniedziałek beda myslec co ze mną zrobić...Bo teraz sklaniaja sie jednak ku temu że to poronienie chybione. Foox wiem jak ci ciezko ale sprawa jeszcze nie jest przegrana,wiem jak ten czas okrutnie sie ciągnie! Bede trzymac kciuki za ciebie !
 
Dziś dopiero przy 5 usg lekarze dopatrzyli się prawdopodobnie malenkiego pecherzyka,który prawdopodobnie obumarl około 2 tygodni temu. Jeszcze jutro jedna Beta i w poniedziałek beda myslec co ze mną zrobić...Bo teraz sklaniaja sie jednak ku temu że to poronienie chybione. Foox wiem jak ci ciezko ale sprawa jeszcze nie jest przegrana,wiem jak ten czas okrutnie sie ciągnie! Bede trzymac kciuki za ciebie !
Mi też mówili, że obumarł, a wcale tak nie było, czekaj jeszcze i nie trać nadziei do końca. I wydaje mi się, że gdyby obumarł dwa tygodnie temu, to organizm sam by się już oczyścił. Może Twoja ciąża jest młodsza niż z wyliczeń wychodzi po prostu?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Foox i jak tam ,miałas USG? Wiesz ta twoja beta nie jest taka zła, powinno być min 66% na 48h. Ty masz wysoka już ta bete. Ja mialam malutka i u mnie od początku zle przyrastala. Także głowa do góry masz duża szanse jeszcze że będzie ok :')ja od początku wiedzialam już że jest zle..i chyba od początku już nastawilam się na ten dzień. Jest ciężko ale mimo wszystko nie poddaje się i życie toczy się dalej. Daj znać co u ciebie.
 
Tak, bylam u lekarza na usg i pojawił sie zarodek :) jestem szczesliwa i jednoczesnie pelna miepokoju czy sie prawidlowo rozwinie i czy serduszko bedzie bilo tak jak trzeba.. Nastepna wizyte mam 8 listopada i bede wiedziala cos więcej. Narazie studze swoj entuzjazm bo jeszcze wiele sie moze wydarzyć..
 
reklama
Cześć wszystkim czy ta grupa jest jeszcze aktywna?
Jestem załamana, otóż dzisiaj miałam drugą wizytę u ginekologa ( 7 tydzień według USG a 8 według ostatniej miesiączki która była 18.09) i wyszło,że wgl nie ma akcji serca, echo płodu jest ale pęcherzyk ciążowy jest większy niż powinien być i lekarz uważa,że ciąża jest martwa. Nie wiem co mam myśleć to moja pierwsza ciąża i bardzo się cieszyłam. Pełno jest w internecie informacji,że może się pojawić za jakiś czas a dostałam dzisiaj skierowanie do szpitala wiadomo na co :sad:
Według dzisiejszego USG wielkość CRL 14.7mm i jest to 7tydz i 6d.
Cały czas się łudzę, że może wiek ciąży jest źle wyliczony bo miałam nieregularne miesiączki 30-40dni ale czy w takim przypadku wielkość pęcherzyka była by znacznie mniejsza? Ktoś miał taką sytuacje?
Mam się wstrzymać kilka dni z tym szpitalem i pójść do innego ginekologa ?
Dziękuję za każdą odpowiedź.
 
Do góry