reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2021
Postów
12
Witam dziewczyny mam pytanie. Ostatnia miesiączka 17 marca owulacja 3 kwietnia. Wczoraj hcg 8000 jednak na badaniu USG w dniu dzisiejszym brak widocznego zarodka jedynie pęcherzyk. Powiedzcie jak to u Was wygladalo bo oszaleje.
 
reklama
Witam dziewczyny mam pytanie. Ostatnia miesiączka 17 marca owulacja 3 kwietnia. Wczoraj hcg 8000 jednak na badaniu USG w dniu dzisiejszym brak widocznego zarodka jedynie pęcherzyk. Powiedzcie jak to u Was wygladalo bo oszaleje.
Czy owulacja była potwierdzona monitoringiem?
Czy robiłaś przyrost bety?
Może być ciąża młodsza trochę.
 
Widziałam tu różne historię i nikt nie powie jak u ciebie będzie. Co lekarz powiedział odnośnie tego usg.?
Przy takiej becie mógł jeszcze być niewidoczny zarodek.
A co z owulacja? Jesteś pewna tej daty?
 
reklama
Do góry