reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka

Pamiętaj że prawidłowy przyrost bety nie potwierdza prawidłowej ciąży. Historie sa różne, od cudownych do przykrych. Masz duże wartosci bety.. Może poczekaj spokojnie do wizyty bo ciężko cokolwiek powiedzieć. Moja szwagierka np miała prawidłowy przyrost a ciąża była bez zarodka .
A który tydzień ciąży wskazał lekarz?
 
reklama
Widziałam tu różne historię i nikt nie powie jak u ciebie będzie. Co lekarz powiedział odnośnie tego usg.?
Przy takiej becie mógł jeszcze być niewidoczny zarodek.
A co z owulacja? Jesteś pewna tej daty?

Na pewno 8000 bhcg? Zarodek można zobaczyć przy wartościach 1000-1500 a przy 10000 już akcję serca zarodka.
Tak hcg 8000 wynik lekarz powiedział że w normie na ten czas
 
Pamiętaj że prawidłowy przyrost bety nie potwierdza prawidłowej ciąży. Historie sa różne, od cudownych do przykrych. Masz duże wartosci bety.. Może poczekaj spokojnie do wizyty bo ciężko cokolwiek powiedzieć. Moja szwagierka np miała prawidłowy przyrost a ciąża była bez zarodka .
A który tydzień ciąży wskazał lekarz?
5tyg
 
5tydzien to ma prawo jeszcze nie być nic widać dlatego zaleca się iść ok7tyg żeby później się nie stresować :p tak mi mój ginekolog powiedział. Parę dni bardzo dużo zmieniają we wczesnej ciąży. Także daj na luz :) nie stresuj się i jedz witaminki :)
 
5tydzien to ma prawo jeszcze nie być nic widać dlatego zaleca się iść ok7tyg żeby później się nie stresować :p tak mi mój ginekolog powiedział. Parę dni bardzo dużo zmieniają we wczesnej ciąży. Także daj na luz :) nie stresuj się i jedz witaminki :)
Dzięki serio dostałam histerii już tak bardzo bym chciała żeby było dobrze. Cieszę się że mówisz że może nie być jeszcze widać niby lekarz też twierdził że jest ok ale jak się naczytałam w necie to byłam pewna że jest nie tak
 
Dzięki serio dostałam histerii już tak bardzo bym chciała żeby było dobrze. Cieszę się że mówisz że może nie być jeszcze widać niby lekarz też twierdził że jest ok ale jak się naczytałam w necie to byłam pewna że jest nie tak
Uwierz mi lepiej czasami nie czytać. Poczekaj do wizyty może już będzie coś widać na kolejnej wizycie.
 
5tydzien to ma prawo jeszcze nie być nic widać dlatego zaleca się iść ok7tyg żeby później się nie stresować :p tak mi mój ginekolog powiedział. Parę dni bardzo dużo zmieniają we wczesnej ciąży. Także daj na luz :) nie stresuj się i jedz witaminki :)

To bym się nie stresowała ;) ja miałam puste jajo, ale pęcherzyk był 20 mm w 6 tyg i 32 mm w 7+3.
A powiedz mi jak to liczysz tygodnie od ostatniej miesiączki bo jeśli tak to ja mam 6 tydz dlatego tak się martwię że nie widać zarodka
 
reklama
Do góry