reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka

reklama
Spadek bety jest ogromny , z 40 tysięcy na 14 teście, jak dla mnie to nie wróży nic dobrego , tym bardziej że z om to 10 tc , to zarodek i serduszko już powinno być,
 
Wiem właśnie ze duzo spadla nie wyobrażam sobie nie wiadomo czego ale ja nie mam regularnych cyklów mam PCOS plus chora tarczycę miesiaczke reguluję tabletkami
 
Wiem właśnie ze duzo spadla nie wyobrażam sobie nie wiadomo czego ale ja nie mam regularnych cyklów mam PCOS plus chora tarczycę miesiaczke reguluję tabletkami
Ale regularne cykle tu nie mają akurat znaczenia ,jeśli chodzi o spadek bety ,co innego tc, ale spadek bety To albo błąd w lab ,albo trzeba się nastawić na promień, możesz jeszcze raz sprawdzić bete
 
Nie wiem ja robiac piersza bete paliłam papierosy moze zafałszowało nie wiem papierosy maja to do siebie wtedy nie byłam nastawiona na pobranie krwi jak byłam drugi raz to juz drugi dzien nie paliłam
 
Nie wiem ja robiac piersza bete paliłam papierosy moze zafałszowało nie wiem papierosy maja to do siebie wtedy nie byłam nastawiona na pobranie krwi jak byłam drugi raz to juz drugi dzien nie paliłam
Papierosy nie mają nic do rzeczy. Jeżeli to nie błąd w labo to niestety ciąża przestała się rozwijać.
 
Ja bym zaczekala. Szansa na ciążę jest niewielka, ale i tak uwazam, że naturalne poronienie jest lepsze niż lyzeczkowanie. Przynajmniej nie będziesz miała zrostów i może uda Ci się szybko zajść w ciążę jeszcze raz. Porozmawiaj z lekarzem czy w Twoim przypadku wchodzi w grę samoistne poronienie.
 
Ostatnia miesiaczke mialam 1.12.21 - 5.12.21.
Bete robilam 31.01.22 po testach ciażowych bo u mnie przez weekend zamkniete sa labolatoria


Poczekaj 2 tyg i idz na usg. Ja miałam to samo , to były mega ciezkie 2 tyg .... ale po nich pokazał się piekny dzieć, tego Ci życzę. Byłam w 7 tyg i był tylko woreczek żółtkowy widoczny ... ogromny stres.

Co do bety bardzo wysoki wynik na tym 1 , a bardzo mloda ciąża , ten 2 to już bardziej prawdopodobny. Zrób jeszcze jedna będę po 48h zobacz jaki jest przyrost.

Będzie dobrze
 
Poczekaj 2 tyg i idz na usg. Ja miałam to samo , to były mega ciezkie 2 tyg .... ale po nich pokazał się piekny dzieć, tego Ci życzę. Byłam w 7 tyg i był tylko woreczek żółtkowy widoczny ... ogromny stres.

Co do bety bardzo wysoki wynik na tym 1 , a bardzo mloda ciąża , ten 2 to już bardziej prawdopodobny. Zrób jeszcze jedna będę po 48h zobacz jaki jest przyrost.

Będzie dobrze
Ciąża jest młoda ale jak na ten tydzień ciąży to 1 wynik jest ok. Więc nie pisz bzdur. I co to jest woreczek żółtkowy? Chyba raczej pęcherzyk.
Czekanie tutaj 2 tygodnie jest bez sensu. Więc albo wizyta u innego lekarza albo jeszcze jedna beta żeby sprawdzić czy dalej spada.
 
reklama
Poczekaj 2 tyg i idz na usg. Ja miałam to samo , to były mega ciezkie 2 tyg .... ale po nich pokazał się piekny dzieć, tego Ci życzę. Byłam w 7 tyg i był tylko woreczek żółtkowy widoczny ... ogromny stres.

Co do bety bardzo wysoki wynik na tym 1 , a bardzo mloda ciąża , ten 2 to już bardziej prawdopodobny. Zrób jeszcze jedna będę po 48h zobacz jaki jest przyrost.

Będzie dobrze
Nie pisz takich bzdur. Nie wolno czekać i nic nie robić, bo jeśli ciąża przestała się rozwijać to trzeba kontrolować to. Jak na 9/10 tc pierwszy wynik jest dobry i nie za wysoki.

@madzia2299 zrób jeszcze jedną bete aby sprawdzić czy ona nie spada, bo jak mniej bedzie niż 14 tys. to niestety lekarz Ci nic nie poradzi ale musisz kontrolować. Możesz spróbować też ze swoim lekarzem sie skontaktować by Cię też kontrolował.
 
Do góry