reklama

Bransoletki Lilou

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez Phelania, 22 Grudzień 2012.

1. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

Hej dziewczyny jutro jade z M po zakup bransoletki Lilou:) Czy jest warta tej ceny?jak wyglada pielegnacja takiej bizuteri ?zdejmujecie ja przy myciu rąk lub kapieli?prosze o opinie:-)

2. Karenka

Karenka Fanka BB :)

3. reklama
  4. Phelania

Karenka-widzialam to ale mi chodzi o wasze opinie a nie o Lilou ja tez moge pisac "oh ah ehy" o swojej marce j jeszcze na swojej www:) mnie interesuja wasze opinie tylko i wylacznie;)

5. miliaa

miliaa Fanka BB :)

ja mam kilka ich bransoletek...jestem zadowolona, ale do pewnego momentu...po jakims roku niszczy sie zawieszka, tzn rysuje, zdziera sie pozlacanie...nie wspomne juz o sznurkach, ktore bardzo plowieja, szczegolnie na sloncu...
    ale ja w nich robie wszystko, kapie sie, bylam na wakacjach w palacym sloncu i slonej wodzie...
    mimo,ze nie sa za bardzo warte swojej ceny, maja jakis urok i to jest w nich najfajniejsze..
    mimo wszystko kupilabym nastepne:tak:

6. Chogata

Chogata Mama Aluni i Dominika

Mam tę branso i powiem ,ze sznureczek szybko sie niszczy za to zawieszka pozostaje w wysmienitej formie .Zamowiłam sobie juz koleny rzemyk i wsio ok jest .

7. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Moim zdaniem bransoletki są warte swojej ceny, szczególnie, że ta nie jest wygórowana :) Faktycznie - sznureczek trzeba co jakiś czas wymieniać ponieważ się wyciera ale kosztuje grosze, Za to sama zawieszka jest w wyśmienitym stanie - w takim samym jak w dniu zakupu. Mam ich już kilka i cały czas powiększam swoją kolekcję ;)

8. Phelania

dzieki dziewczyny:* bransoletka zakupiona;P

9. kusmir

kusmir Fanka BB :)

ja nie wiem na czym polega fenomen tych bansoletek...nie mam ani jednej, ale tez żadnej potrzeby ich posiadania...w końcu to tylko rzemyk z blaszką i jakimś napisem, ale bardzo chętnie posłucham dlaczego wy je kupujecie, bo może jest coś czego tak na prawdę nie wiem :p

10. reklama
  11. Ayni

Ayni Umm Adam

ja to nawet nie wiedzialam o istnieniu tego "cudu" :D

nosze zlote bransoletki

12. luna89

luna89 Fanka BB :)

Bransoletki są całkiem ładne, lubię takie sznurkowe, ale jednak nie za taką kasę. Ich ceny to prawdziwe przegięcie, więc wolę te tańsze wersje za kilkanaście złotych.

Poleć forum