reklama

Bransoletki Lilou

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez Phelania, 22 Grudzień 2012.

1. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny jutro jade z M po zakup bransoletki Lilou:) Czy jest warta tej ceny?jak wyglada pielegnacja takiej bizuteri ?zdejmujecie ja przy myciu rąk lub kapieli?prosze o opinie:-)

2. Karenka

Karenka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. Phelania

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Karenka-widzialam to ale mi chodzi o wasze opinie a nie o Lilou ja tez moge pisac "oh ah ehy" o swojej marce j jeszcze na swojej www:) mnie interesuja wasze opinie tylko i wylacznie;)

5. miliaa

miliaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam kilka ich bransoletek...jestem zadowolona, ale do pewnego momentu...po jakims roku niszczy sie zawieszka, tzn rysuje, zdziera sie pozlacanie...nie wspomne juz o sznurkach, ktore bardzo plowieja, szczegolnie na sloncu...
    ale ja w nich robie wszystko, kapie sie, bylam na wakacjach w palacym sloncu i slonej wodzie...
    mimo,ze nie sa za bardzo warte swojej ceny, maja jakis urok i to jest w nich najfajniejsze..
    mimo wszystko kupilabym nastepne:tak:

6. Chogata

Chogata Mama Aluni i Dominika

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam tę branso i powiem ,ze sznureczek szybko sie niszczy za to zawieszka pozostaje w wysmienitej formie .Zamowiłam sobie juz koleny rzemyk i wsio ok jest .

7. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moim zdaniem bransoletki są warte swojej ceny, szczególnie, że ta nie jest wygórowana :) Faktycznie - sznureczek trzeba co jakiś czas wymieniać ponieważ się wyciera ale kosztuje grosze, Za to sama zawieszka jest w wyśmienitym stanie - w takim samym jak w dniu zakupu. Mam ich już kilka i cały czas powiększam swoją kolekcję ;)

8. Phelania

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzieki dziewczyny:* bransoletka zakupiona;P

9. Ayni

Ayni Umm Adam

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja to nawet nie wiedzialam o istnieniu tego "cudu" :D

nosze zlote bransoletki

10. reklama
  11. luna89

luna89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bransoletki są całkiem ładne, lubię takie sznurkowe, ale jednak nie za taką kasę. Ich ceny to prawdziwe przegięcie, więc wolę te tańsze wersje za kilkanaście złotych.

12. tetinka

tetinka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dostałam taką bransoletkę od przyjaciółki, szczerze też ich nie znałam, owszem są ładne i delikatne, ale jak zobaczyłam cenę to zdziwiłam się że moja rozsądna przyjaciółka z wężem w kieszeni coś takiego kupiła.
    Nie mniej jednak noszę i ma się dobrze ;)

Poleć forum