reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bransoletki Lilou

reklama
ja mam kilka ich bransoletek...jestem zadowolona, ale do pewnego momentu...po jakims roku niszczy sie zawieszka, tzn rysuje, zdziera sie pozlacanie...nie wspomne juz o sznurkach, ktore bardzo plowieja, szczegolnie na sloncu...
ale ja w nich robie wszystko, kapie sie, bylam na wakacjach w palacym sloncu i slonej wodzie...
mimo,ze nie sa za bardzo warte swojej ceny, maja jakis urok i to jest w nich najfajniejsze..
mimo wszystko kupilabym nastepne:tak:
 
Moim zdaniem bransoletki są warte swojej ceny, szczególnie, że ta nie jest wygórowana :) Faktycznie - sznureczek trzeba co jakiś czas wymieniać ponieważ się wyciera ale kosztuje grosze, Za to sama zawieszka jest w wyśmienitym stanie - w takim samym jak w dniu zakupu. Mam ich już kilka i cały czas powiększam swoją kolekcję ;)
________________________________________________________________________
noclegi nad morzem
 
Bransoletki są całkiem ładne, lubię takie sznurkowe, ale jednak nie za taką kasę. Ich ceny to prawdziwe przegięcie, więc wolę te tańsze wersje za kilkanaście złotych.
 
reklama
Dostałam taką bransoletkę od przyjaciółki, szczerze też ich nie znałam, owszem są ładne i delikatne, ale jak zobaczyłam cenę to zdziwiłam się że moja rozsądna przyjaciółka z wężem w kieszeni coś takiego kupiła.
Nie mniej jednak noszę i ma się dobrze ;)
 
Do góry