reklama

Bransoletki przeciw komarom

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez elfie, 10 Lipiec 2012.

1. elfie

elfie Zaangażowana w BB

Cześć mamusie :)
    czy miałyście już do-czynienia z sylikonowymi bransoletkami przeciw komarom dla dzieci ?? co o nich sądzicie czy faktycznie się sprawdzają ??
    Niedługo wyjeżdżamy z córeczką i chcę wiedzieć czy warto w te bransoletki zainwestować?
    jeśli jest już taki wątek to wybaczcie ale ja nie znalazłam
    pozdrawiam i czekam na wasze opinie

2. kropa501

kropa501 Fanka BB :)

Z silikonowymi to ja nie miałam do czynienia, tylko z takimi jakby filcowymi nasączonymi jakimś specjalnym olejkiem. Działało to tak, że komary siadały nawet na bransoletkę :D

3. reklama
  4. KasiaP-P

KasiaP-P Fanka BB :)

Ja w zeszłym roku kupiłam silikonowe bransoletki, koszmarnie śmierdziały i wcale nie działały. Komary nas jadły i siadały tuż obok bransoletek, więc w ogóle to jest nic nie warte. Pamiętam że jedna bransoletka kosztowała 28 zł a kupiłam 4. Więc taki bezsensowny wydatek trochę zabolał.

5. Kasiek1983

Kasiek1983 Fanka BB :)

Również odradzam te bransoletki... szkoda pieniędzy... tak naprawdę to mało co działa na komary... jeśli coś kupować to trzeba sprawdzić żeby miało DEED w składzie, to jedyna substancja która odstrasza komary na 100%. Tylko nie wiem czy preparaty dla dzieci mają tę substancje.

6. Perfecta

Perfecta Fanka BB :)

Bransoletki i plasterki to wyrzucone pieniądze a śmierdzą.... aż mdli... My od urodzenia Jasia używamy preparatu żiaja "Anty bzzzzz
    Jest na komary , meszki , kleszcze pszczoły i osy. I z pełną odpowiedzialnością moge polecić.

7. elfie

elfie Zaangażowana w BB

dzięki dziewczyny za opinie:)
    Perfecta jak tylko dostanę to kupie ten preparat zobaczymy jak się u nas sprawdzi

8. Freiya

Freiya Lelkowa mama

Te bransoletki to tylko zbędny wydatek, ja polecam spray orinoko dla dzieci

9. Brzuszek :)

Brzuszek :) Początkująca w BB

Ja też mam zamiar kupić mojemu szkrabowi taką opaskę, tylko nei wiem czy będzie chciał ją nosić. Jak swoje dzieci zachęciłeś żeby nosiły takie coś na rękach? I czy nie ściągały tego cały czas potem?

10. reklama

Poleć forum