reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bransoletki przeciw komarom

elfie

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2012
Postów
77
Miasto
Koszalin
Cześć mamusie :)
czy miałyście już do-czynienia z sylikonowymi bransoletkami przeciw komarom dla dzieci ?? co o nich sądzicie czy faktycznie się sprawdzają ??
Niedługo wyjeżdżamy z córeczką i chcę wiedzieć czy warto w te bransoletki zainwestować?
jeśli jest już taki wątek to wybaczcie ale ja nie znalazłam
pozdrawiam i czekam na wasze opinie
 
reklama
Ja w zeszłym roku kupiłam silikonowe bransoletki, koszmarnie śmierdziały i wcale nie działały. Komary nas jadły i siadały tuż obok bransoletek, więc w ogóle to jest nic nie warte. Pamiętam że jedna bransoletka kosztowała 28 zł a kupiłam 4. Więc taki bezsensowny wydatek trochę zabolał.
 
Również odradzam te bransoletki... szkoda pieniędzy... tak naprawdę to mało co działa na komary... jeśli coś kupować to trzeba sprawdzić żeby miało DEED w składzie, to jedyna substancja która odstrasza komary na 100%. Tylko nie wiem czy preparaty dla dzieci mają tę substancje.
 
Bransoletki i plasterki to wyrzucone pieniądze a śmierdzą.... aż mdli... My od urodzenia Jasia używamy preparatu żiaja "Anty bzzzzz
Jest na komary , meszki , kleszcze pszczoły i osy. I z pełną odpowiedzialnością moge polecić.
 
dzięki dziewczyny za opinie:)
Perfecta jak tylko dostanę to kupie ten preparat zobaczymy jak się u nas sprawdzi
 
reklama
Ja też mam zamiar kupić mojemu szkrabowi taką opaskę, tylko nei wiem czy będzie chciał ją nosić. Jak swoje dzieci zachęciłeś żeby nosiły takie coś na rękach? I czy nie ściągały tego cały czas potem?
 
Do góry