reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Brat/siostra dla Kornela

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez Soldier58, 3 Grudzień 2017.

1. Soldier58

Soldier58 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, mój syn ma na imię Kornel. Teraz moja żona jest w drugiej ciąży (płeć maleństwa jeszcze nieznana) i zastanawiamy się nad imieniem. Dla dziewczynki rozważana była Kornelia, ale zastanawiamy się, czy to będzie dobrze brzmiało z imieniem brata, i Estera. Dla chłopca jak na razie nie ma żadnego pomysłu :frown: Może ktoś mógłby coś podpowie?

2. ivvonka

ivvonka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Gratuluję przede wszystkim. Co do imion. I Kornel, i Kornelia są ładne. W zestawie przynajmniej dla mnie nie są rażące. Estera oryginalne imię. To już rzecz gustu. Jeśli natomiast lubicie grę słów i to będzie chłopak to poszukajcie imienia na literę K. (Konrad, Kamil, Kacper).:)

3. reklama
  4. Maziajka

Maziajka Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    10
    My pierwszego mamy Janka a drugie okazalo sie byc dziewczynka i jest Jagoda .Wiec mamy JJ;D

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

5. Maziajka

Maziajka Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    10
    Dla Kornela moze Kalinka a brat Ksawery?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

• Kocham to! Kocham to! x 2
    • Niezbyt mądre Niezbyt mądre x 1
    • Lista
  6. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    47
    Piekne imiona :)

7. rozmaryn

rozmaryn 1+1+1+1 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    9
    u Nas też jest Jagoda Justyna :) a do Krnela może Marcel albo Marcelina?

8. Soldier58

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Ten pomysł z 2x K super ;) Chyba w tym guście będziemy myśleć. A może... Zamiast Kornelia to Kordelia? Słyszałem niedawno o takim imieniu.
    Kalina, Kalina, dziewczyna jak malina :-D piękne imię. Estera niestety odpadła po rozmowie z rodzicami D. Że co to za imię, że się będą śmiali w szkole, itd. ... Moja riposta brzmiała: "No to będzie Hildegarda, lepiej?" (bez obrazy, jeśli ktoś na forum tak nazwał córkę)

9. Soldier58

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Żona mówi, że przeczuwa, że to będzie dziewczynka. Zatem aktualne typy imion to Karolina albo Kornelia/Kordelia. Z tym drugim nie mamy jeszcze pewności. Bierzemy pod uwagę też Kalinę. A dla chłopca... hm, Kamil? Kordian? Czekam na dalsze podpowiedzi :)

Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2017
  10. reklama
  11. mariusze

mariusze

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A może Karina? ;)

12. Konstancja394

Konstancja394

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Konstancja, moje imię! ^^