reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Brat/siostra dla Kornela

Soldier58

Początkująca w BB
Od
28 Listopad 2017
Postów
18
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
#1
Witam, mój syn ma na imię Kornel. Teraz moja żona jest w drugiej ciąży (płeć maleństwa jeszcze nieznana) i zastanawiamy się nad imieniem. Dla dziewczynki rozważana była Kornelia, ale zastanawiamy się, czy to będzie dobrze brzmiało z imieniem brata, i Estera. Dla chłopca jak na razie nie ma żadnego pomysłu :frown: Może ktoś mógłby coś podpowie?
 
reklama
Od
6 Styczeń 2017
Postów
2 797
Odpowiedzi
1
#2
Gratuluję przede wszystkim. Co do imion. I Kornel, i Kornelia są ładne. W zestawie przynajmniej dla mnie nie są rażące. Estera oryginalne imię. To już rzecz gustu. Jeśli natomiast lubicie grę słów i to będzie chłopak to poszukajcie imienia na literę K. (Konrad, Kamil, Kacper).:)
 

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Od
9 Styczeń 2009
Postów
7 449
Miasto
Silesia
Odpowiedzi
6
#3
My pierwszego mamy Janka a drugie okazalo sie byc dziewczynka i jest Jagoda .Wiec mamy JJ;D

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Soldier58

Początkująca w BB
Od
28 Listopad 2017
Postów
18
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
#7
Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Ten pomysł z 2x K super ;) Chyba w tym guście będziemy myśleć. A może... Zamiast Kornelia to Kordelia? Słyszałem niedawno o takim imieniu.
Kalina, Kalina, dziewczyna jak malina :-D piękne imię. Estera niestety odpadła po rozmowie z rodzicami D. Że co to za imię, że się będą śmiali w szkole, itd. ... Moja riposta brzmiała: "No to będzie Hildegarda, lepiej?" (bez obrazy, jeśli ktoś na forum tak nazwał córkę)
 

Soldier58

Początkująca w BB
Od
28 Listopad 2017
Postów
18
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
#8
Żona mówi, że przeczuwa, że to będzie dziewczynka. Zatem aktualne typy imion to Karolina albo Kornelia/Kordelia. Z tym drugim nie mamy jeszcze pewności. Bierzemy pod uwagę też Kalinę. A dla chłopca... hm, Kamil? Kordian? Czekam na dalsze podpowiedzi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry