reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brat/siostrzyczka dla lipcóweczka? Tak/nie/nie wiem?

konwalianka

Mały bąbelek
Dołączył(a)
7 Marzec 2011
Postów
3 085
Miasto
Nowa Wola k.W-wy
No to założyłam temat dotyczący rodzeństwa naszych kochanych lipcóweczek i lipcówek:-D
Zatem , jakie są wasze plany na kolejną pociechę? Planujecie?:tak: Kategorycznie odmawiacie:rofl2: Czekacie na wpadkę:laugh2:
 
reklama
konwalianko, dzięki za założenie tego tematu ;-):-):-)

Więc i ja się dopisuję:

Mu planujemy jeszcze jedną dzidzię, zaczniemy staranka jak Kinga skończy 2 latka, czyli w lipcu 2013 roku :-D:-D:-D:tak:
 
konwalianko, kurczę nawet nie wiedziałam, że istnieje już taki wątek:szok::-D na pewno tam zajrzę, jeszcze dziś ale później, bo teraz z mała na spacerek wyruszam...
 
My póki co odłożyliśmy starania o dziecko na nieokreśloną przyszłość ;-) Najpierw muszę trochę popracować, bo nie wyobrażam sobie żebym mogła przez najbliższe dwa lata siedzieć w domu. Muszę wyjść trochę do ludzi, bo inaczej oszaleję. Zawsze chciałam żeby między dziećmi była mała różnica wieku, ale w praktyce wyszło troszeczkę inaczej :-D
 
konwi dzieki za watek. swietny pomysl

my tez myslimy nad drugim, ale najpierw musze zakonczyc rozdzial z uniwerkiem. znalesc jakas prace i kupno mieszkania. wiec pewnie za 3lata jak dobrze pojdzie, chyba ze cos wyjdzie w czasie tez bedziemy happy.:-)
 
My planujemy braciczka dla Karoliny. Kiedy? Sama sie zdecydowac nie moge. Moze zaczniemy starania pod koniec roku a moze nie;) W kazdym razie musze najpierw wrocic do pracy.
 
reklama
Do góry