reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brat/siostrzyczka dla lipcóweczka? Tak/nie/nie wiem?

Aneta GRATULUJĘ !!!!
Czyli dzidziuś pewnie urodzi się w styczniu. Z tego co pamiętam to chyba pisałaś, że nie bardzo chcesz rodzić latem bo masz wtedy dużo pracy ( chyba , że to pisałą inna dziewczyna. Jeżeli coś pokićkałam to przepraszam ) więc termin w sam raz :)

Dobrze pamiętasz :-) Ale... i tak to jeszcze do nas nie dotarło. Za tydzień mamy wizytę u lekarza więc wtedy potwierdzi się co i jak ;-)
 
reklama
Aneta gratulacje :)

A co do rodzeństwa to zawsze chcieliśmy mieć dwoje i mamy a do tego parka się udała i na tym u nas koniec ;) może gdybyśmy mieli na miejscu kogoś z rodziny to było by trzecie ale tak to wystarczy nam zajęć przy tych dzieciach co mamy :)
 
My nie planujemy więcej dzieci, mamy wymarzonego synka i wystaraną córeczkę. Ciąża byłaby dla mnie tragedią, nie tyle kolejne dziecko co ciąża i poród. I tak nie stać nas na trzecie dziecko, ale dla mnie okres ciąży i ostatni poród to dość traumatyczne przeżycia i mogłabym się załamać.
O drugie dziecko zaczęliśmy się starać jak Filip miał rok i ze 3 miesiące, zajęło nam to 7 miesięcy, bo staraliśmy się o dziewczynkę, więc kończyliśmy działania przed owulacją. W końcu w 7. cyklu się udało, no i trafiliśmy w dziewczynkę. 7 jest szczęśliwa dla nas, Lena 07,07 się urodziła, jak Filip miał 2,5 roku.
 
Aneta gratuluje!!!!!:*

My oczywiście będziemy chcieli sprawić rodzeństwo dla Milenki ale napewno gdzies dopiero za 2 lata pomyślimy o staraniach:)
 
reklama
Aneta super gratulacje! Trzymajcie sie zdrowo :-) trzymam mocno kciuki aby wszystko bylo dobrze!

konwalianka mnie sie marzy coreczka ale drugi synek mile widziany. A kiedy? Hm.. chyba jak najszybciej ;-)
 
Do góry