reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brat/siostrzyczka dla lipcóweczka? Tak/nie/nie wiem?

reklama
A ja powiedziałam "Warsztat na górę" nie planuję dzidziusia. Zawsze marzyłam o parce i udało się.Mam wymażoną córeczkę i syneczka także są wszyscy w domku. Dziękuję Bogu że są zdrowe. Chcę skończyć studia i pójść do pracy, wyjść w końcu do ludzi:-) Mój mąż marzy o trójce ale powiedziałam najpierw rozbudujemy dom, ustawimy się także troche się zejdzie heh ale myślę że już chyba się nie zdecydyje zresztą miałam dwie CC. Ale w życiu różnie bywa, można się oszukać:sorry2: bo przecież nie ma 100% zabezpieczenia, no chyba że wstrzemiężliwość :baffled:
 
Hej i takim oto sposobem tworzy sie w moim brzuszku braciszek albo siostrzyczka( czego bardzo pragne) dla Fabianka:) najlepsze ze termin porodu wypada 6 lipca w 3 urodzinki malego:)
Los sprawil nam niespodzianke:) choc nie liczylam na ten cykl:) udalo nam sie za drugim razem:) wizyte planuje w przyszlym tygodniu...
 
Hej . Ja też spodziewam się dzidziusia, termin prawdopodobnie na 5.07 czyli 3 dni przed 3 urodzinami mojego synka.
Anulka widziałam Cię na lipcóweczkach 2014. Ja dołączę po wizycie u lekarza którą mam w czwartek. Nistety na usg bedę musiała jeszcze troszke poczekać. Jestem w irlandii i tutaj robią dopiero po 12 tyg
 
Do góry