reklama

BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez aska00, 6 Październik 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. aska00

aska00 Fanka BB :)

Zapraszam do obserwacji brzuszków!

U mnie pojawiła się już brązowa kreska na brzuszku. Wiem, że to jeszcze troszkę za wcześnie, ale koleżanki uspokajają mnie, że przy drugim dziecku wszystko dzieje się wcześniej.
    Kreseczka jest jeszcze bladobrązowa, ale zdecydowanie już widoczna. Umiejscowiona od pępka w dół oraz w górę.

2. husarka

husarka Początkująca w BB

Asiu,ja też mam piękną ciemną krechę od pępka w dół.Nawet mi się podoba-tym bardziej,że i tak po porodzie zniknie.

3. reklama
  4. aska00

To dlaczego się nie pochwaliłaś?
    Ja nie chciałam zadręczać dziewczyny, że mam coś czego one jeszcze nie.

5. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

a ja nie mam i nie mialam w pierwszej ciazy tez :) ale sie nie przejmuje ;D

6. lidijka

lidijka kwietniowa matka polka 06

Hejka!
    Ja też jeszcze nie mam a to juz/dopiero 15 tydzień.
    Dziewczyny skąd macie te fajne gażeciki obrazkowe w Waszych wiadomościach?Wiecie, młoda na tym super forum jeszcze jestem:)
    Buziaczki")

7. aska00

Kreskami nie ma się co przejmować, wiem, że to jakiś hormon. Ale może nie wszystkie brzuchate go mają?

Obrazki można znaleźć na stronie: www.lilypie.com

8. LILITH

LILITH Moderatorka

Dzieczyny ja mam dopiero 11 tydzien i tez ja juz mam i to juz dawno!i wloski tez mi ciemnieja:):) i jakby robi sie ich wiecej:)

9. aska00

Super Lilith, kreska to jakby utwierdzenie, że napewno jesteś w ciąży. To żart, a tak naprawdę to znaczy, że mamy w organizmie dużo jakiegoś tam hormonku.
    Pozdrowionka.

10. reklama
  11. lidijka

lidijka kwietniowa matka polka 06

Witajcie kobietki.
    Aśka dzięki za adres www.
    Miłego dnia,odezwę się później!Pozdrowionka dla wszystkich "rozwojowych mam" :D

12. husarka

husarka Początkująca w BB

Myślałam o tym pięknym paseczku jako o czymś zupełnie normalnym.W pierwszej ciąży też miałam taki ładny i szczerze mówiąc byłam z niego dumna-teraz też jestem.Myślę że wy też jesteście - bo to jak wizytówka naszego maleństwa.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum