reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc dziewczyny!
temat kreski nurtuje mnie od jakiegos czasu - pytalam o to nawet dziewczyny na innym watku ale mi odpowiedzialy ze wszytko jest bardzo indywidualne.
odkad w internetowym przewodniku po ciazy przeczytalam ze kreska powinna sie pojawic w 12 tygodniu to zaczelam jej wypatrywac. a tu jak nie bylo tak nie ma. nie zebym specjalnie do niej tesknila, ale zaczelam sie od razu zastanawiac czy z moja ciaza wszytko ok skoro kreska ma byc a ja jej nie mam.
pozdrawiam!
 
reklama
Mi tez kreska sie nie pojawila, ale dziewczyny pislay, ze niekoniecznie sie pojawi. U jednych jest u innych nie...
 
Hejka Wam!Witam nowe mamuśki!
Jak juz wcześniej pisałam, kreseczki nie mam. Pewnie już nie będzie.
Nie ma sę co tym przejmować. To sprawa indywidualna.
Pozdrawiam!
 
hej, moja kreseczka jest słobo widoczna. W ciąży z Wiwi miałam ciemnobrązową a tym razem jest bardzo słabiutka. Wiem, że kreska to duża ilość jakiegoś tam hormonu. Rzeczywiście po ciąży była jeszcze dość długo, ale nie da się jej wyszorować, tylko niestety trzeba czekać aż sama zniknie.
Słuchajcie dziewczyny a może kreseczka pojawia się u kobietek, które będą miały dziewczynki (w pierwszej ciąży miałam ciemną) a jak nie ma albo jest słaba to może chłopczyk?
Sugeruję się też tym, że Idzia nie miała (ma synka) i nie ma (podobno będzie chłopczyk).
I co Wy na to???

 
Hej!

Też nie mam kreseczki, ale lekko przyciemniły mi się włosy na brzuszku i w sumie na siłę to tworzą kreseczkę ;)
 
reklama
ciekawa teroria autorstwa Aski00 dotyczaca zwiazku miedzy kreska na brzuchu lub jej brakiem a plcia dziecka - jeszcze takiej nie slyszlam! :) jesliby faktycznie cos w tym mialo byc to u mnie wypada na chlopczyka :) zobaczymy...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry