reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Brązowa kreska na brzuchu

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Macie już może ?? Ja mam od około dwóch tygodni. Nie jest bardzo wyraźna, bo ja jestem jasną blądynką z dosyć jasną cerą, ale troche ją widać. Nie wiem zresztą czy intensywność jej zależy od karnacji, ale tak mi się wydaje.
Aha - najciemniejszy mam pępek ;)

reklama

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Rozwiązania
0
Hmmm.. trudno powiedziec czy to juz jest ta kreska, ale cos tam u mnie widac, jednak tylko na spodzie brzuszka ... a co do pepka to mi juz go troszke wywalilo  ::) i rowniez zrobil sie ciemniejszy :)

PaulinaAnna

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Grootebroek-Holland
Rozwiązania
0
Tak czytam i nie dowierzam, bo jedne maja mleko juz, inne czuja ruchy malenstwa i jeszce inne maja juz kreske na brzuszku-a ja jak do tej pory nie mam nic :-[
Ale sie doczekam ;) A z ta kreska to nie kazda kobieta ja ma jak dobrze pamietam?

rudykot2

Mama Franka Baranka
Miasto
Wronki - Wielkopolska
Rozwiązania
0
Paulinko ja też nic nie mam - ani kreski, ani ruchów. Ale pocieszam się, że jak nadejdą to z taką intensywnością, że ho, ho :laugh: :laugh: :laugh:

Katka

Użyszkodnik ;)
Miasto
zakorkowany Poznań..
Rozwiązania
0
a ja taka kreske mam zawsze czy jestem w ciazy czy nie..ihihihi..nawet kiedys jeden lekarz myslal ,ze Zuzie rodzilam przez cc albo inny zabieg mialam...taka juz moja uroda po prostu ;)

monisia2506

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Miasto
Środkowa Polska
Rozwiązania
0
A u mnie kreseczka prawie niewidoczna!!!! ;) Trzeba się dobrze przyjrzec, żeby coś zobaczyć!!! :p Za to pępek zrobił się ciemniejszy w środku ;D A ruchów też nie czuję :( ;) :(

gosiaczek_ryki

Październikowa Mama'06 Początkująca(y)
Rozwiązania
0
A mi ta kreska się już pojawiła jest dość długa i ciągnie się pod same piersi ;) Ale od niedwna używam kremu do cery alergicznej na roztępy firmy Evelline i jest bardzo dobry już po tygodniu widać że roztęp na brzuchu się rozjaśnia ;)

becik

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja mam kreske na brzuchu i ciemny pepek.Na poczatku mnie to przeszkadzalo,a teraz na to nie zwracam uwagi.Bo wiem, ze to zejdzie:)Ej nie martwcie sie,ze nie czujecie ruchow dziecka.Napewno poczujecie:)JA czuje ruchy dziecka i powiem wam,ze to mile uczucie.Tez poczujecie.Musicie duzo rozmawiac z dzieckiem to sie odwazy kopnac,fikac koziolki itd:)

reklama

aninaaa

Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja też mam tą kreseczke już od jakiegoś czasu i dosyć ciemną.tyle że ta moja kreseczka od pępka w górę jest troche krzywa :D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry