reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowa kreska na brzuchu

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2006
Postów
902
Miasto
Londyn
Macie już może ?? Ja mam od około dwóch tygodni. Nie jest bardzo wyraźna, bo ja jestem jasną blądynką z dosyć jasną cerą, ale troche ją widać. Nie wiem zresztą czy intensywność jej zależy od karnacji, ale tak mi się wydaje.
Aha - najciemniejszy mam pępek ;)
 
reklama
Hmmm.. trudno powiedziec czy to juz jest ta kreska, ale cos tam u mnie widac, jednak tylko na spodzie brzuszka ... a co do pepka to mi juz go troszke wywalilo  ::) i rowniez zrobil sie ciemniejszy :)
 
Tak czytam i nie dowierzam, bo jedne maja mleko juz, inne czuja ruchy malenstwa i jeszce inne maja juz kreske na brzuszku-a ja jak do tej pory nie mam nic :-[
Ale sie doczekam ;) A z ta kreska to nie kazda kobieta ja ma jak dobrze pamietam?
 
Paulinko ja też nic nie mam - ani kreski, ani ruchów. Ale pocieszam się, że jak nadejdą to z taką intensywnością, że ho, ho :laugh: :laugh: :laugh:
 
a ja taka kreske mam zawsze czy jestem w ciazy czy nie..ihihihi..nawet kiedys jeden lekarz myslal ,ze Zuzie rodzilam przez cc albo inny zabieg mialam...taka juz moja uroda po prostu ;)
 
A u mnie kreseczka prawie niewidoczna!!!! ;) Trzeba się dobrze przyjrzec, żeby coś zobaczyć!!! :p Za to pępek zrobił się ciemniejszy w środku ;D A ruchów też nie czuję :( ;) :(
 
A mi ta kreska się już pojawiła jest dość długa i ciągnie się pod same piersi ;) Ale od niedwna używam kremu do cery alergicznej na roztępy firmy Evelline i jest bardzo dobry już po tygodniu widać że roztęp na brzuchu się rozjaśnia ;)
 
ja mam kreske na brzuchu i ciemny pepek.Na poczatku mnie to przeszkadzalo,a teraz na to nie zwracam uwagi.Bo wiem, ze to zejdzie:)Ej nie martwcie sie,ze nie czujecie ruchow dziecka.Napewno poczujecie:)JA czuje ruchy dziecka i powiem wam,ze to mile uczucie.Tez poczujecie.Musicie duzo rozmawiac z dzieckiem to sie odwazy kopnac,fikac koziolki itd:)
 
reklama
ja też mam tą kreseczke już od jakiegoś czasu i dosyć ciemną.tyle że ta moja kreseczka od pępka w górę jest troche krzywa :D
 
Do góry