reklama

Brązowa kreska na brzuchu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Mała_Mi, 6 Maj 2006.

1. Mała_Mi

Mała_Mi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Macie już może ?? Ja mam od około dwóch tygodni. Nie jest bardzo wyraźna, bo ja jestem jasną blądynką z dosyć jasną cerą, ale troche ją widać. Nie wiem zresztą czy intensywność jej zależy od karnacji, ale tak mi się wydaje.
    Aha - najciemniejszy mam pępek ;)

2. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Hmmm.. trudno powiedziec czy to juz jest ta kreska, ale cos tam u mnie widac, jednak tylko na spodzie brzuszka ... a co do pepka to mi juz go troszke wywalilo  ::) i rowniez zrobil sie ciemniejszy :)

3. reklama
  4. PaulinaAnna

PaulinaAnna Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Tak czytam i nie dowierzam, bo jedne maja mleko juz, inne czuja ruchy malenstwa i jeszce inne maja juz kreske na brzuszku-a ja jak do tej pory nie mam nic :-[
    Ale sie doczekam ;) A z ta kreska to nie kazda kobieta ja ma jak dobrze pamietam?

5. rudykot2

rudykot2 Mama Franka Baranka

Paulinko ja też nic nie mam - ani kreski, ani ruchów. Ale pocieszam się, że jak nadejdą to z taką intensywnością, że ho, ho :laugh: :laugh: :laugh:

6. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

a ja taka kreske mam zawsze czy jestem w ciazy czy nie..ihihihi..nawet kiedys jeden lekarz myslal ,ze Zuzie rodzilam przez cc albo inny zabieg mialam...taka juz moja uroda po prostu ;)

7. monisia2506

monisia2506 Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

A u mnie kreseczka prawie niewidoczna!!!! ;) Trzeba się dobrze przyjrzec, żeby coś zobaczyć!!! :p Za to pępek zrobił się ciemniejszy w środku ;D A ruchów też nie czuję :( ;) :(

8. gosiaczek_ryki

gosiaczek_ryki Październikowa Mama'06 Początkująca(y)

A mi ta kreska się już pojawiła jest dość długa i ciągnie się pod same piersi ;) Ale od niedwna używam kremu do cery alergicznej na roztępy firmy Evelline i jest bardzo dobry już po tygodniu widać że roztęp na brzuchu się rozjaśnia ;)

9. becik

becik Aktywna w BB

ja mam kreske na brzuchu i ciemny pepek.Na poczatku mnie to przeszkadzalo,a teraz na to nie zwracam uwagi.Bo wiem, ze to zejdzie:)Ej nie martwcie sie,ze nie czujecie ruchow dziecka.Napewno poczujecie:)JA czuje ruchy dziecka i powiem wam,ze to mile uczucie.Tez poczujecie.Musicie duzo rozmawiac z dzieckiem to sie odwazy kopnac,fikac koziolki itd:)

10. reklama
  11. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

A ja "kreseczkę " mam dopiero od jakiś 2 tygodni.. ;D ;D

12. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

ja też mam tą kreseczke już od jakiegoś czasu i dosyć ciemną.tyle że ta moja kreseczka od pępka w górę jest troche krzywa :D

Poleć forum