reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe brudzenie w 3 tyg ciąży.

No u mnie teraz miesiac temu przy becie 47 i krwawieniu i to mocnym, bo ja myślałam że to okres który nie chce się skończyć. I też zrobił USG nic nie wiadc ocyzwiscoe było i zapytał czy chce zostać w szpitalu, oczywiście że poszłam do domu, bo co tu można było zrobić. Nic. Takie wartosci, to żadne wartości. Jak rozrasta i ma być dobrze, to będzie a jak nie, to ani leżenia ani dupahston nie pomoże.
 
reklama
No u mnie teraz miesiac temu przy becie 47 i krwawieniu i to mocnym, bo ja myślałam że to okres który nie chce się skończyć. I też zrobił USG nic nie wiadc ocyzwiscoe było i zapytał czy chce zostać w szpitalu, oczywiście że poszłam do domu, bo co tu można było zrobić. Nic. Takie wartosci, to żadne wartości. Jak rozrasta i ma być dobrze, to będzie a jak nie, to ani leżenia ani dupahston nie pomoże.
wszystko zależy jakiego ma się lekarza i jak on do tego podchodzi.
 
Polemizowałabym z tym, że lekarz który nie przepisuje leków na podtrzymanie jest słabym lekarzem. A co jeżeli to CP? Po co podtrzymywać sztucznie taką ciąże?
Dokładnie, ja też miała teraz sztucznie podtrzymywana. Beta urosła aż do 1609. A i tak od początku wiedziałam że nic nie będzie z tego, skoro zaczęło się od krwawienia. I tylko brałam luteinę i to utrzymywałam i przedłużałam niepotrzebnie.
Oczywiście u Cb może być zupełnie inaczej, bardzo możliwe że to zdrowa ciąża. Chodzi bardziej o to że leżenie w szpitalu przy takim stanie rzeczy, no tzn ja bym wolała w domu, bo w szpitalu i tak nic nie zmienia sytuacja. Trzymam kciuki żeby było dobrze. Plamienia zdarzają się w zdrowych ciążach. Ważny przyrost.
 
Mam nadzieję że wszystko się u Ciebie dobrze skończy ale nie ukrywam jest to dla mnie bardzo bardzo zaskakujące że przyjęli Cię do szpitala na podtrzymanie ciąży skoro nawet nie masz jeszcze terminu miesiączki? Z plamieniami nawet na sporo późniejszym etapie raczej też nie kładą do szpitala. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam pewnie to faktycznie wynika z Twojej przejść poprzednich. Jeśli nie ma krwawienia silnych boli to trzeba wierzyć że będzie dobrze.
 
Mój gin w Szwecji (też polak) powiedzial że w Polsce lekarze gin są bardzo liberalni jesi chodzi o przepisywanie proga i ogólnie podtrzymywanie wczesnej ciąży
 
reklama
Wiem o co ci chodzi, ja natomiast mówię o lekarzach, ktorzY mimo że widza ciążę na USG nie chcą jej podtrzymac, wykonać zwykłego progesteronu, a kobiety w niektórych krajach muszą do Polski na pierwsze USG lecieć.

To już tak, jak ciąża jest uwidoczniona w macicy, jest np. 6 czy jakiś kolejny tydzień to okej, ale jednak tutaj mamy 3 tydzień od OM
 
Do góry