reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe brudzenie w 6tc

Dołączył(a)
13 Listopad 2021
Postów
13
Dziaij rozpoczynam 6tc, rano wstałam i podcierając się zauważyłam brązowe brudzenie. Dwie poprzednie ciąże wyglądały identycznie. Brązowe brudzenie i od razu wizyta u lekarza i stwierdzenie poronienia. Przyjmuje progesteron bensis, acard i clexane. Myślałam, że w końcu będzie wszytko ok, a tu znowu takie coś.
Dzis mam o 12 lekarza i jestem nastawiona już na najgorsze, ponieważ znam już ten schemat. Jednakże może macie podobne historie i było ok. Nie wiem czy liczę na pocieszenie czy złudną nadzieję, że może będzie ok :/
 
reklama
Dziaij rozpoczynam 6tc, rano wstałam i podcierając się zauważyłam brązowe brudzenie. Dwie poprzednie ciąże wyglądały identycznie. Brązowe brudzenie i od razu wizyta u lekarza i stwierdzenie poronienia. Przyjmuje progesteron bensis, acard i clexane. Myślałam, że w końcu będzie wszytko ok, a tu znowu takie coś.
Dzis mam o 12 lekarza i jestem nastawiona już na najgorsze, ponieważ znam już ten schemat. Jednakże może macie podobne historie i było ok. Nie wiem czy liczę na pocieszenie czy złudną nadzieję, że może będzie ok :/
Mogę Ci opisać moją historię ale to i tak nic nie zmieni bo nie wiadomo, co się zadziało że plamisz. Byc moze pękło Ci naczynko od brania clexane .
Ja po 6 poronieniach wczesnych tez plamiłam w 6 tyg. Bralam clexane encorton, luteinę. Okazało się że mam małego krwiaka który wchlonął się po okolo 2 tyg.
W obecnej ciazy w 7 tyg wrocilam do domu z badania i krew sie lała na prawdę spora ilość. Podpaski było mało... okazało się że podczas badania Pani dr uszkodziła lekko szyjkę. Obecnie 16tc i wszystko ok
Trzymam kciuki żeby się okazało że wszystko w porządku. Daj znać po wizycie!
 
Mi we wszystkich ciążach mniej więcej w tym czasie zaczynały się plamienia. Pierwsza zakończyła się poronieniem, dwie kolejne już nie.
A ile progesteronu bierzesz? Może warto by było zwiększyć dawkę?
 
Ja tez plamilam , tez 2 razy poronila ,a za 3 sie udało, mi lekarza przepisał duphaston i luteine
 
A właśnie nie dodałam - w poronionej ciąży brała duphaston od momentu pojawienia się plamień, a w tych donoszonych od pozytywnego testu.
 
Janod 6 tygodnia miałam krwawienia na zmianę z plamieniami.. Dopiero ok 20 tygodnia plamienia ustały.. Dziś mam 23 tydzień, ale z dzieckiem wszystko jest ok. Miałam nisko łożysko.
Trzymam kciuki za Ciebie!!
 
Dziaij rozpoczynam 6tc, rano wstałam i podcierając się zauważyłam brązowe brudzenie. Dwie poprzednie ciąże wyglądały identycznie. Brązowe brudzenie i od razu wizyta u lekarza i stwierdzenie poronienia. Przyjmuje progesteron bensis, acard i clexane. Myślałam, że w końcu będzie wszytko ok, a tu znowu takie coś.
Dzis mam o 12 lekarza i jestem nastawiona już na najgorsze, ponieważ znam już ten schemat. Jednakże może macie podobne historie i było ok. Nie wiem czy liczę na pocieszenie czy złudną nadzieję, że może będzie ok :/
A może jest to dzień w którym, gdyby nie ciąża to miałabyś mieć okres? Ja tak miałam dwa miesiące pod rząd w dzień wypadania miesiączki (terminowo się zgadzało)
 
reklama
Do góry