reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia, luteina

reklama
Jestem w 10 tygodniu, pierwsze plamienie pojawiło się w 5 tygodniu. Brałam nospe forte i duphaston. W sobotę drugi raz plamienie. Pojechałam do szpitala, dzidzia żyje. Mam brac duphaston i nospe, nie ma podstaw dohospitalizacji. Najgorsze jest to, że dokuczaja mi bardzo silne bóle brzucha (najczęściej srodbrzusze i nadbrzusze), podbrzuszu rzadziej. Jest to tępy ból, jakby uciskanie, czasem slurcze. Jestem trochę przerażona, bo bol jest tępy i regularny. Dziś już nie obserwuje plamien. To moja druga ciąża, w pierwszej takie niespodzianki nie miały miejsca.
 
Wiem, dlatego jestem w domu, pracować bym nie dała rady z bólem. Najgorsza ta niepewność skąd ten ból, który pojawił się właściwie bez powodu. Lekarz też nie powiedział nic. Mam nadzieję, że to tylko rośnie macicy.
U mnie tez druga ciąża dużo gorsza , już od około 20 tygodnia mam ucisk na krocze , ze spać nie mogłam , teraz się wyciszyło , ale ciagle boli jak np podnoszę jedna nogę 😔
 
U mnie tez druga ciąża dużo gorsza , już od około 20 tygodnia mam ucisk na krocze , ze spać nie mogłam , teraz się wyciszyło , ale ciagle boli jak np podnoszę jedna nogę 😔
z nami kobietami to jest tak, że jak nie ma objawów, to źle i panikujemy, a jak są objawy to się meczymy. Nie dogodzisz
 
reklama
z nami kobietami to jest tak, że jak nie ma objawów, to źle i panikujemy, a jak są objawy to się meczymy. Nie dogodzisz
Taaak pamietam jak byłam w 8 tygodniu i trafiłam ze starszym synem do szpitala , nagle trochę mniej piersi mnie bolały , chodziłam po szpitalu i wiecznie się macalam czy są dalej nabrzmiałe 🤨🤦‍♀️
 
Do góry