reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia na początku wczesnej ciąży .

reklama
Oba moje poronienia zaczęły się od plamien.
I to tez nie miały one miejsce przez kilka dni pod rząd. Jednego dnia plamilam, drugiego nie. Plamilam przez dwa dni, potem przez cztery dni wcale.
Skurczy żadnych nie miałam. Boli tez nie.
To nie straszenie, takie są moje życiowe fakty.
Jesli coś się z ciąża dzieje, to się idzie do lekarza. Jeśli lekarz „nic nie wie i nic nie widzi” to się idzie do drugiego. Albo do szpitala. Zwłaszcza jak się plami czy coś się dzieje.
A jeśli się nie ma czasu/pieniędzy/transportu czy innych środków to nikt na forum nic nie zrobi. To tylko i wyłącznie wybory autorki i to ona poniesie ich konsekwencje. Jeśli jakiekolwiek mialy by być.
Jak dla mnie to wybór między 220 euro a całym jajowodem. Wole nie mieć 220 euro ale oba jajowody. Bo kasę zawsze się zarobi a jajowodu już się nie odzyska.
 
@Cytruskowo wiem, że możesz mieć poczucie, że dziewczyny za mocno naciskają, natomiast przemawia przez nie lęk o twoje zdrowie. Rozumiem też, że lekarz, u którego byłaś nie rozwiał twoich wątpliwości. Plamienie zamiast okresu może być objawem nie tylko ciąży, ale również mięśniaków macicy, torbieli na jajnikach, polipów, czasami chorób nowotworowych, np: raka endometrium. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie wszystko ok, natomiast jeśli możesz pojedź na IP. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że nie masz ubezpieczenia lub nie radzisz sobie z językiem i wtedy to może być problem, zwłaszcza pierwsza sytuacja.
 
Hej dziewczyny,jestem już po jednym poronieniu,w 7 tygodniu ciąży pękła mi torbiel i wszystko zalała,wtedy też jak poroniłam to miałam brązowe plamienia,i silne bóle podbrzusza teraz jestem w 5 tygodniu i zaczęły mi się plamienia dosyć mocne,zaczęły się jak robiłam siku,są brązowego koloru, przyjmuję Luteinę 2x100,podbrzuszę mnie nie boli.Boję się najgorszego dziewczyny czy miałyście podobnie 🥺 Psychicznie jestem załamana
 
Luteina dopochwowo? Bo czasem ona podrażnia, zwłaszcza jeśli jest aplikatorem wysadzana.
Tak dopochwowo,ale wkładam ją palcem bez aplikatora tak mi ginekolog kazał,teraz byłam w łazience i nie ma śladu po tym plemieniu,ale przy robieniu siku było tego tak dużo tego brązowego śluzu że jestem przerażona 🥺
 
Każde plamienie w ciąży należy skonsultować z lekarzem. Tu nikt Ci nie powie co to może być, nawet jak ktoś tak miał to u Ciebie może być coś innego.
Ja miałam brązowe plamienia i okazało się że to ciąża pozamaciczna.
Rozumiem Twój strach ale skonsultuj to z lekarzem.
 
Każde plamienie w ciąży należy skonsultować z lekarzem. Tu nikt Ci nie powie co to może być, nawet jak ktoś tak miał to u Ciebie może być coś innego.
Ja miałam brązowe plamienia i okazało się że to ciąża pozamaciczna.
Rozumiem Twój strach ale skonsultuj to z lekarzem.
Dokładnie to samo napisałam pod innym postem autorki.
 
reklama
Do góry