reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia na początku wczesnej ciąży .

Byłam wczoraj u lekarza, stwierdzil na początku brak ciąży bo on nie widzi , po chwili ze tam jakiś mały pecherzyk jest , i albo doszło do zapłodnienia pozniej i to jest bardzo wczesna ciąża albo tej ciąży nie ma , albo coś jest nie tak bo jakby to był 6-7 tydzień to pecherzyk byłby 2, 3 większy i że za miesiąc mam przyjść na wizytye 🤯🤯 także nadal nic nie wiem, nadal mam plamienia teraz jest ich więcej ale dalej to jest brazowe plamienie , zero krwi , jedynie ból podbrzusza ustanal .
 
reklama
Byłam wczoraj u lekarza, stwierdzil na początku brak ciąży bo on nie widzi , po chwili ze tam jakiś mały pecherzyk jest , i albo doszło do zapłodnienia pozniej i to jest bardzo wczesna ciąża albo tej ciąży nie ma , albo coś jest nie tak bo jakby to był 6-7 tydzień to pecherzyk byłby 2, 3 większy i że za miesiąc mam przyjść na wizytye 🤯🤯 także nadal nic nie wiem, nadal mam plamienia teraz jest ich więcej ale dalej to jest brazowe plamienie , zero krwi , jedynie ból podbrzusza ustanal .
Aha , a jak powiedzialam mu ze nie mam okresu 2 tygodnie , i testy robiłam wyszły pozytywne to ten ze testom nie wierzy a okres to normalne 🤯🤯 jak normalne skoro miała w miarę regularny okres ewentualnie 2-3 dni po terminie mi przychodził
 
Byłam wczoraj u lekarza, stwierdzil na początku brak ciąży bo on nie widzi , po chwili ze tam jakiś mały pecherzyk jest , i albo doszło do zapłodnienia pozniej i to jest bardzo wczesna ciąża albo tej ciąży nie ma , albo coś jest nie tak bo jakby to był 6-7 tydzień to pecherzyk byłby 2, 3 większy i że za miesiąc mam przyjść na wizytye 🤯🤯 także nadal nic nie wiem, nadal mam plamienia teraz jest ich więcej ale dalej to jest brazowe plamienie , zero krwi , jedynie ból podbrzusza ustanal .
A jaka jest przyczyna plamień, co lekarz powiedział?
 
Idź do innego ginekologa.
Łatwo powiedzieć idz do innego , mieszkam za granica i tutaj to jest jeden z ginekologów do którego mogłam pojsc , jest jeszcze babka jakąś i myślę zeby udać się do niej za jakiś czas , wszystkie moje testy wyszły pozytywne nawet ostatnio robiłam i wyszedl pozytywny , piersi bola jak oszalałe , jedyne co to nudności nie mam .
 

Załączniki

  • 20210711_132548.jpg
    20210711_132548.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 195
Łatwo powiedzieć idz do innego , mieszkam za granica i tutaj to jest jeden z ginekologów do którego mogłam pojsc , jest jeszcze babka jakąś i myślę zeby udać się do niej za jakiś czas , wszystkie moje testy wyszły pozytywne nawet ostatnio robiłam i wyszedl pozytywny , piersi bola jak oszalałe , jedyne co to nudności nie mam .
Kurcze, naprawdę dobrze by było iść do innego lekarza :/ Bo tamten w sumie nic konkretnego Ci nie powiedział.

Nudności nie muszą być jednym z objawów ciąży :)
 
Kurcze, naprawdę dobrze by było iść do innego lekarza :/ Bo tamten w sumie nic konkretnego Ci nie powiedział.

Nudności nie muszą być jednym z objawów ciąży :)
Wiem wlasnie , ogolnie to widziałam pecherzyk na tym badaniu , był malutki ale był, jak sam stwierdził ze coś tu jest ale to może być też skrzep krwi 🤯 , i jeszcze do mnie ze macica jest powiększona trochę rzeczywiście, to skoro bym nie była to z jakiej racji byłaby powiększona?
 
Łatwo powiedzieć idz do innego , mieszkam za granica i tutaj to jest jeden z ginekologów do którego mogłam pojsc , jest jeszcze babka jakąś i myślę zeby udać się do niej za jakiś czas , wszystkie moje testy wyszły pozytywne nawet ostatnio robiłam i wyszedl pozytywny , piersi bola jak oszalałe , jedyne co to nudności nie mam .
Jak na dwa tygodnie spóźnienia to kreska jakaś blada. Poza tym lekarz powinien już pęcherzyk zobaczyć a u Ciebie to "coś" to nie wiadomo co jest. Może tutaj być podejrzenie pozamacicznej niestety.
 
reklama
Łatwo powiedzieć idz do innego , mieszkam za granica i tutaj to jest jeden z ginekologów do którego mogłam pojsc , jest jeszcze babka jakąś i myślę zeby udać się do niej za jakiś czas , wszystkie moje testy wyszły pozytywne nawet ostatnio robiłam i wyszedl pozytywny , piersi bola jak oszalałe , jedyne co to nudności nie mam .
Zrobisz jak zechcesz. Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała się u innego lekarza, albo na IP. I nie piszę tego złośliwie. różne scenariusze są możliwe w Twojej sytuacji i ja bym nie bagatelizowała.
 
Do góry