reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia w 6 tygodniu

No właśnie też mam przy podcieraniu, ale już blednie prawie nie ma. Też czekam z niecierpliwością na wizytę u lekarza. Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam i dużo zdrówka.
jak nie ma dużo i nie jest to czerwona krew to pewnie się oczyszcza więc będzie dobrze 😘 Tobie też dużo zdrówka 🙂 i daj znać po wizycie, mamy w ten sam dzień więc trzymam mocno kciuki i za Ciebie 😘
 
reklama
jak nie ma dużo i nie jest to czerwona krew to pewnie się oczyszcza więc będzie dobrze 😘 Tobie też dużo zdrówka 🙂 i daj znać po wizycie, mamy w ten sam dzień więc trzymam mocno kciuki i za Ciebie 😘
Jutro rano już wykombinowałam jak wyjść z pracy idę na betę jeszcze, gdyż kontaktowałam się z moim lekarzem prosił o wykonanie badania. Też jestem dobrej myśli :) też trzymam za Ciebie kciuki i też daj znać czy wszystko w porządku :*


Pozdrawiam ❤️
 
20221031_151540.jpg
 
reklama
No żebym miała zrobiona betę w piątek to bym wiedziała, ale nie mogłam się wyrwać z pracy. Zrobiłam jedynie test ciazowy o czułości 10 i wyszła słaba kreska, ale nie mam nadzieji.. już wiem, że nic z tego.

Pytanie czy masz regularne miesiączki?
Czy wiesz ile jesteś dni po owulacji?

Bo to jest kluczowe. Przyjmuje się, że 14 dni po owulacji (4 tydzień ciąży) beta powinna być trzycyfrowa
 
Do góry