reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brązowe plamienia zamiast okresu

Cześć dziewczyny,
Potrzebuję porady, już nie wiem co myśleć.
Staramy się z mężem o dzidziusia i w tym cyklu dzieją się dziwne rzeczy, najpierw miałam mocne objawy ciąży typu podwyższona temp. bolesność piersi, kłucie jajników itp.
po czym 2 dni przed okresem objawy prawie całkowicie ustały. Dzisiaj jest mój pierwszy dzień okresu ale od wczoraj mam brązowe plamienia ale bardzo mało intensywne, ponieważ na wkładce jest kilka kropel.
Zaznaczę jeszcze że 2 dni przed okresem robiłam test i wyszedł negatywny. Czy to może być implantacja zarodka? czytałam o tym sporo ale jedni piszą że takie objawy występują tydzień przed miesiączką inni że w dniu miesiączki, już sama nie wiem.
Na ten moment nie mam żadnych objawów.
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
Kochana powiedz i jak? Był ciąża czy nie było?
 
reklama
A ja mam zupełnie inny problem ,w zeszłym miesiącu po normalnym okresie który trwał 9 dni pojawiły się brązowe plamienia i trwają do dziś ,a wczoraj powinien rozpocząć się normalny kolejny okres
 
Moje plamienia trwają ponad tydzień , zrobiłam bete nie ma ciąży 31 dzień cyklu dalej palmie a jest weekend i lekarz nie przyjmuje bo wszystkie dobre kliniki w soboty zamknięte
 

Załączniki

  • Screenshot_20240314-201407.png
    Screenshot_20240314-201407.png
    39,7 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Do góry