reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brązowe plamienia zamiast okresu

Dołączył(a)
16 Listopad 2020
Postów
3
Cześć dziewczyny,
Potrzebuję porady, już nie wiem co myśleć.
Staramy się z mężem o dzidziusia i w tym cyklu dzieją się dziwne rzeczy, najpierw miałam mocne objawy ciąży typu podwyższona temp. bolesność piersi, kłucie jajników itp.
po czym 2 dni przed okresem objawy prawie całkowicie ustały. Dzisiaj jest mój pierwszy dzień okresu ale od wczoraj mam brązowe plamienia ale bardzo mało intensywne, ponieważ na wkładce jest kilka kropel.
Zaznaczę jeszcze że 2 dni przed okresem robiłam test i wyszedł negatywny. Czy to może być implantacja zarodka? czytałam o tym sporo ale jedni piszą że takie objawy występują tydzień przed miesiączką inni że w dniu miesiączki, już sama nie wiem.
Na ten moment nie mam żadnych objawów.
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Potrzebuję porady, już nie wiem co myśleć.
Staramy się z mężem o dzidziusia i w tym cyklu dzieją się dziwne rzeczy, najpierw miałam mocne objawy ciąży typu podwyższona temp. bolesność piersi, kłucie jajników itp.
po czym 2 dni przed okresem objawy prawie całkowicie ustały. Dzisiaj jest mój pierwszy dzień okresu ale od wczoraj mam brązowe plamienia ale bardzo mało intensywne, ponieważ na wkładce jest kilka kropel.
Zaznaczę jeszcze że 2 dni przed okresem robiłam test i wyszedł negatywny. Czy to może być implantacja zarodka? czytałam o tym sporo ale jedni piszą że takie objawy występują tydzień przed miesiączką inni że w dniu miesiączki, już sama nie wiem.
Na ten moment nie mam żadnych objawów.
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
Ja tak miałam ale tylko jedną brązową kropelkę na podpasce,test wyszedł pozytywny dopiero 2 dni po. Dzisiaj z tego mam 6 letniego(za 2 dni) syna ;). Idź na bete jak masz wątpliwośći
 
Część.
Ja tak mialam. W dniu miesiączki plamienia , jak się skończyły zrobiłam test i była bardzo blada druga kreska.
Ale brązowe plamy mogą chyba też oznaczać brak progesteronu, nie jestem pewna.
Może sprobuj oznaczyć beta HCG z krwi
 
To może znaczyć wszytsko tak naprawdę. Miałam tak przed zbliżającym się okresem. A teraz mam plamienia takie już od dwóch tygodni, bo mam ciążę biochemiczna. Może to być też prawidłową ciąża. Także zrób test za dzień dwa jak wyjdzie to beta, jeśli nie przyjdzie okres.
 
Skoro jest taka możliwość to już mi trochę ułożyło, może nie wszystko jeszcze stracone. Tak jak mówisz po prostu poczekam az skończą się plamienia i zrobię ponownie test oraz betę..ale nie ukrywam ,że już mam w głowie jakieś poboczne choroby o których się doczytałam
 
Ja takie plamienia brązowe mam przez okresem. Nie zawsze, ale czasem są. Czasem trwają dzień, a czasem trzy dni. :) A podwyższona temperatura to nie objaw ciąży, a tego, że była owulacja. Objawem ciąży może być, jeśli utrzymuje się podwyższona co najmniej 18 dni z tego, co pamiętam. :)
 
Zrob test dzis ,albo idz na bete , to może być ciaza , czasem plamienie sie zdarza
Zarówno na test jak i na betę może być za wcześnie. Hcg zaczyna być wytwarzane 24-48 godzin po zagnieżdżeniu się zarodka. Jeśli dopiero się zagnieżdża, to nic nie wyjdzie i tak. :) Lepiej poczekać np. do poniedziałku chociażby. Możliwe, że owulacja się przesunęła.
 
Ja też miałam dwa dni przed terminem że nawet myślałam że miesiączka się zaczyna ale ustało dwa dni później zrobiłam test i był pozytywny a beta wynosiła 47
 
reklama
Ja miałam takie plamienia 3 dni w dniu spodziewanej miesiączki i cały czas myslalam ze się rozkręci... po tygodniu zrobiłam test i były dwie kreski ;)
 
Do góry