reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienie a brak okresu

Dołączył(a)
6 Listopad 2019
Postów
9
Hej :) od 7 miesięcy staramy się z mężem o dziecko i w tym cyklu dzieją mi się dziwne rzeczy :) cykle mam normalnie 28-29 dni, teraz jest 35dzień cyklu ale okresu brak... zamiast tego w 32dc miałam bóle jak na okres, ale nie pojawiło się krwawienie tylko takie skąpe brązowe plamienie... kilka kropek na wkładce. Dodam też, że od 13dc do 18dc miałam dosyć mocne plamienie ale bezbolesne. Test robiłam 2 dni temu i wyszedł negatywnie Na dodatek co chwile biegam do toalety. Czy któraś z was miała podobnie? Nie mam możliwości pójść w tym tygodniu do gina a powoli dostaje świra :)
 
reklama
Zrób krew, będzie bardziej wiarygodna, niż testy, a jak testy znowu wyjdą niejednoznacznie, to będziesz się zadręczać i po co :)
Właśnie rano zrobiłam test... sama nie wiem, widzę drugą kreskę ale tak bladą, że zastanawiam się czy sobie jej nie wyobraziłam... czytałam ze beta rośnie co 2-3 dni, więc powtórzę test w sobotę... nie mam teraz możliwości pojechać na krew :(
 
reklama
Właśnie rano zrobiłam test... sama nie wiem, widzę drugą kreskę ale tak bladą, że zastanawiam się czy sobie jej nie wyobraziłam... czytałam ze beta rośnie co 2-3 dni, więc powtórzę test w sobotę... nie mam teraz możliwości pojechać na krew :(
Ja bym jednak pojechała na badanie krwi, nie musisz go robić rano, można o dowolnej porze dnia. No chyba, że nie masz jak pojechać nawet popołudniu, to powtórz sikany test o dużej czułości. :) możesz wstawić zdjęcie jak chcesz, ocenimy czy widać tam coś :)
 
Ja bym jednak pojechała na badanie krwi, nie musisz go robić rano, można o dowolnej porze dnia. No chyba, że nie masz jak pojechać nawet popołudniu, to powtórz sikany test o dużej czułości. :) możesz wstawić zdjęcie jak chcesz, ocenimy czy widać tam coś :)
Wrzucam test, ale sama zaczynam wątpić ze coś tam widać :) a krew mogę zrobić dopiero na początku przyszłego tygodnia :) nie jesteśmy teraz u siebie tylko w odwiedzinach u brata :) FC2748A7-AAF2-4434-89C8-6B850DC0E53A.jpeg
FC2748A7-AAF2-4434-89C8-6B850DC0E53A.jpeg
 
reklama
reklama
Do góry