reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe upławy, a dziś delikatna krew

Cześć.
Jestem w 7 tyg. ciąży. 10 dni temu na wkładce zauważyłam żywą krew, niewiele ok. 10 ml. Bardzo się przestraszyłam. Zgłosiłam się na izbę przyjęć (niedziela wieczór). Był to wtedy ok. 5 t 5 dz. Byl już zarodek 3,3 mm. Od tego czasu codziennie mam brązowe plamienia. Od początku ciąży, czyli od 18 dni biorę luteinę 2 x 100 dopoch, magnez 2 x 2, witaminę C 1500 mg, preg.nę plus i dodatkowo jeszcze D3. W ciąży skoczyło mi tez TSH do 3,8, wiec biorę Eut.25 oraz metf.500, ponieważ miałam stwierdzoną insulinoo. przed ciąża.
Podczas ostatniego badania- 6 t 4 dzień biło już serduszko i w ciągu tygodnia zarodek urósł z 3,3 mm do 5,6 mm (dwa różne urządzenia, możliwy błąd pomiarowy). Moja gin prowadząca powiedziała, że przyczyn może być wiele... Pod koniec 4 tygodnia kiedy mierzyłem progesteron miałam 55, wiec bardzo, bardzo ładny. To może być krwiak, który był widoczny na usg w maju (14 mm)? Nadżerka wykluczona. Może to plamienie w miejsce spodziewanej miesiączki, ale trwa już 10-11 dni... Nie wiem.. Dodam, że w ciągu tych 10-11 dni żywa krew w niewielkiej ilości była jeszcze 2 razy. Może coś się oczyszcza.
widziałam bijące serduszko, na które tak czekałam i nie tracę nadziei, że wszystko będzie dobrze.
 
reklama

Podobne tematy

Odpowiedzi
5
Wyświetleń
4 tys
użytkownik 180176
U
Do góry