reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brązowe upławy na początku ciąży

saguaro

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2012
Postów
291
Miasto
Warszawa
Dziewczyny ratujcie!!! Jestem w 5!tygodniu ciąży i dziś zauważyłam na bieliźnie brązowe upławy. Jest późno już więc poczekam do jutra z wizytą u ginekologa czy w szpitalu, ale błagam poradzcie skąd to może być? Czy to wczesne objawy poronienia??? :-(
 
reklama
Może tak, może nie... Miałam tak i w donoszonych i straconych ciążach, zalezy co jest tego przyczyną. A jak się czujesz? Odpoczywaj i pamiętaj że na ip możesz o każdej porze jechać gdyby coś się złego działo.
 
Ogólnie wczoraj czułam się dobrze. Przez chwilę bolało mnie podbrzusze, tak jakby zakuło. Ale później już było ok. Wieczorem poszłam się myć a tu na bieliźnie brązowe upławy. W zasadzie to wygląda jak taka krew z ostatnich dni miesiączki, takie brązowe resztki, z których macica ostatecznie się oczyszcza. Położyłam się spać, w nocy i teraz brzuch tak mnie pobolewa jak na okres. Ale delikatnie, cmi. Po wizycie w toalecie nie ma żadnych dużych plamien, krwawien itd. Jak podcieram się papierem to jest trochę tej brązowej wydzieliny, ale minimalnie.
Nie miałam jeszcze usg robionego. Lekarka powiedziała, że to za wcześnie, że nic nie będzie widać.
Chyba dziś pójdę do jakiegoś lekarza, prywatnie i niech mnie zbada. Boję się, żeby nie stracić ciąży.
 
U mnie brązowe upławy były tydzień przed porodem-byłam w szpitalu i pani doktor powiedziała ze to oznaką zbliżającego się porodu ale na początku ciąży to lepiej śmigaj szybko do lekarza.
 
Ja miałam podobnie w 10 tc spłakana dzwoniłam do swojego lekarza, no i kazał mi przyjechać do gabinetu i stwierdził, że nic groźnego się nie dzieje i przepisał luteine, więc i Tobie radze śmigaj do lekarza i daj znać
 
U mnie gin stwierdził że wszystko jest okej, mój organizm tak reaguje na ciąże. Miałam jeszcze jeden problem związany z pieczeniem w okolicach pochwy, lekarz ocenił że nie mam żadnej infekcji i widocznie ten śluz mnie podrażnia, zalecił jedynie przez 7-dni probiotyk dopochwowy lactovaginal aby wzmocnić mikroflorę - która stanowi naturlana barierę ochronną przed patogenami. Trochę mnie uspokoił ale nadal będę się bacznie obserwować aby nie przegapić zagrożenia.
 
reklama
Witam! Jestem w 6 tyg ciąży i tydzień temu dostałam krwawienia, miałam wrażenie, że to okres, ale duużo słabszy. Bólu brzucha nie było. Zaraz pobiegłam do lekarza, stwierdził ciążę, 5 tydz. Serduszka jeszcze nie było. Dostałam duphaston, luteinę, magnez i nospę i za tydzień na USG. Krwawienie mineło ale zostały brązowe plamienia, które trwają do dziś. Strasznie się martwię :( jutro wizyta u lekarza, więc się wszystko wyjaśni. Mam nadzieje, że pozytywnie :)

 
Do góry