reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe upławy zamaist miesiączki. Test pozytywny

Dołączył(a)
25 Styczeń 2021
Postów
10
Cześć
Miesiączka spóźnia mi się 6 dzień. Dwa dni temu zamiast okresu dostałam brązowe upławy (nie muszę podkładać podpaski - wystarczy wkładka). Dziś zrobiłam test ciążowy- wyszedł pozytywny. Czy mogę być w ciąży ? Czy mam się czym martwić?
 
reklama
Cześć
Miesiączka spóźnia mi się 6 dzień. Dwa dni temu zamiast okresu dostałam brązowe upławy (nie muszę podkładać podpaski - wystarczy wkładka). Dziś zrobiłam test ciążowy- wyszedł pozytywny. Czy mogę być w ciąży ? Czy mam się czym martwić?
Jeżeli test jest pozytywny, to raczej ciąża. Możesz powtórzyć test lub zrobić betę dla pewności.

W sprawie podmień, skonsultuj się z lekarzem.
 
Pozytywny test oznacza, że jesteś w ciąży, ale plamienia są bezpośrednim wskazaniem do konsultacji z ginekologiem, mogą się pojawiać z wielu przyczyn, często jest to niedomoga lutealna.
 
Cześć
Miesiączka spóźnia mi się 6 dzień. Dwa dni temu zamiast okresu dostałam brązowe upławy (nie muszę podkładać podpaski - wystarczy wkładka). Dziś zrobiłam test ciążowy- wyszedł pozytywny. Czy mogę być w ciąży ? Czy mam się czym martwić?

Skoro test pozytywny no to ciąża. Powtórz test albo idź na betę. Plamienie może nic nie znaczyć a może wskazywać na jakieś problemy z ciąża albo oznaczać początek poronienia. Zrób betę dwa razy w odstępie 48h żeby sprawdzić czy jest przyrost i potem ewentualnie do lekarza jeśli plamienie się utrzyma
 
Skoro test pozytywny no to ciąża. Powtórz test albo idź na betę. Plamienie może nic nie znaczyć a może wskazywać na jakieś problemy z ciąża albo oznaczać początek poronienia. Zrób betę dwa razy w odstępie 48h żeby sprawdzić czy jest przyrost i potem ewentualnie do lekarza jeśli plamienie się brązowe

Skoro test pozytywny no to ciąża. Powtórz test albo idź na betę. Plamienie może nic nie znaczyć a może wskazywać na jakieś problemy z ciąża albo oznaczać początek poronienia. Zrób betę dwa razy w odstępie 48h żeby sprawdzić czy jest przyrost i potem ewentualnie do lekarza jeśli plamienie się utrzyma
Brązowe upławy miałam tylko te 2 dni. Dziś już nic nie leci 🙂
 
Test pozytywny rowna się ciaza , zrob bete ,sprawdź przyrost po 48h i do lekarza ,każde plamienie w ciazy powinno być skontrolowane przez lekarza
 
Cześć
Miesiączka spóźnia mi się 6 dzień. Dwa dni temu zamiast okresu dostałam brązowe upławy (nie muszę podkładać podpaski - wystarczy wkładka). Dziś zrobiłam test ciążowy- wyszedł pozytywny. Czy mogę być w ciąży ? Czy mam się czym martwić?
To mogło być plamienie implementacyjne. Miałam tak, myślałam że to okres, jednak trwało dwa dni i w ogóle się nie rozkręciło. Po 5 dniach od pierwszego dnia tego plamienia zrobiłam dopiero test, wyszedł pozytywny, a beta zrobiona dwa dni później wyniosła coś około 4.000 :)
Jak pójdziesz do labo na betę, to zrób sobie dodatkowo progesteron i TSH :)
Potem do lekarza :)
 
Na Twoim miejscu oznaczyłabym 2 razy betę i zapisała się do lekarza.
Gratuluję i życzę nudnych 9 miesięcy :)
 
reklama
Hey dziewczyny ja mam dokładnie taki sam przypadek okresu nie mam testy wychodzily pozytywne dzis właśnie zauważyłam ze sluz jest zabarwiony na brązowy kolor. Jutro idę na betę(mialam iść w piatek ale u mnie w poradni wiecznie jaki problem w labo) choć nie wiem czy to ma sens bo zrobiłam dzis test i druga kreska ledwo widoczna i bardzo mnie to martwi . Do lekarza ide w środę i sie bardzo boję co mi powie. Pozdrawiam was.
 
Do góry