reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe upławy zamaist miesiączki. Test pozytywny

Cześć pisze tutaj bo nie wiem już co myśleć. Okres powinnam teoretycznie dostać 5.07 ale 3.07 jednorazowo miałam delikatne różowe plamienie przy korzystaniu z toalety. Potem był spokoj i wczoraj 6.07 znowu miałam takie plamienie jeden raz na papierze oprócz tego sucho bez żadnych bólów. Dzisiaj 7.07 przy porannym moczu był już to kolor brązowy ale tez było tego mało. Zaznaczę ze koedy mi się takie plamienie zdarzało to od razu dostawałam okres maksymalnie po kilku godzinach. Czy któraś z was tak miała i okazało się ze to ciąża a może wskazuje to na jakies problemy zdrowotne? W dniach płodnych był stosunek wiec ciąża teoretycznie jest możliwa prosze o odpowiedz.
Zrób test lub betę inaczej się nie dowiesz czy to ciąża, czy nie.
 
reklama
Zrób test lub betę inaczej się nie dowiesz czy to ciąża, czy nie.
a jak zrobię dzisiaj test nie z porannego moczu to powinien wyjść wiarygodnie?
 
Do góry