reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brazowe uplawy

Ale pojawiło się cos innego dlatego pytam no kurde. Nie robię tych samych wątków tylko są różne pytania jak wam cos nie pasuje to nie czytajcie .
 
reklama
A ja moze jestem wredna ale nie kumam jak mozna takie rzeczy pisac na forum ..bierz dupe z fotela i idz do labolatorium...albo po test teraz jak wyjdzie negatywny to na pewno nie jestes w ciazy...kazda z nas jest inna ..rozwalaja mnie pytaniaczy ktoras z Was tak miala..albo krwawie czy ktoras z was tak miala zamiast jechac do szpitala ludzie co mozna zapytac to mozna..skad ktos ma wiedziec czy Ty jestes w ciazy..moze ciaza biochemiczna i poronilas a myslalas ze okres.
 
Każda tu jest wróżką bądź czarownicą, te dobre wróżą Ci ciążę, te złe widzą w fusach że ciąży nie ma.
Jak to już wielokrotnie było napisane: BETA HCG. Tylko to rozwieje wszelkie wątpliwości. Proste. Chyba że się igieł boisz, ale wtedy ciąża będzie straszna, bo tyle razy krew się bada...
 
Każda tu jest wróżką bądź czarownicą, te dobre wróżą Ci ciążę, te złe widzą w fusach że ciąży nie ma.
Jak to już wielokrotnie było napisane: BETA HCG. Tylko to rozwieje wszelkie wątpliwości. Proste. Chyba że się igieł boisz, ale wtedy ciąża będzie straszna, bo tyle razy krew się bada...
hahahahah igly sie boisz hahha;D
 
reklama
Do góry