reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowo zabarwiony śluz

Cześć, jestem po dwóch CB, rok starań, obecnie w 5+1 (beta 15dpo wynik 85, beta 17 dpo wynik 294 :O bardzo duży przyrost...) wizyta w piątek dopiero a wczoraj po [emoji173] pojawił się lekko zabarwiony na brązowo śluz, dziś też, jest to naprawdę minimalne, ale ze względu na wcześniejsze przeżycia, jestem straszną panikarą. Biorę letrox, acard który kilka dni wzięłam rano zamiast wieczorem (mutacja pai1) i duphaston.
Wszędzie czytam że to normalne, że sie zdarza, ale mimo wszystko się martwię. Dodatkowo pobolewa i kłuje mnie podbrzusze, niby to na @ niby nie, sama już z nerwów nie wiem.
Czy może miałyście taką sytuację i wszystko było ok ?
Oczywiście do wizyty koniec [emoji173]...

Ja z takim zabarwieniem wylądowałam na izbie w niedzielę. Dostalam duphaston i luteine w końskich dawkach. Plamienie od czego, nie wiedzą. Nie widzieli na usg nic, podczas badania wykryli zamknieta szyjke macicy. Nastraszyli mnie swoim podejściem i wczoraj poszlam na bete, wyszla 2555 przy 5tyg i 1 dzien, jutro mam wizyte u gine na kontrol. Podczas badania dodam, wyszlo, ze mam torbiele na jajnikach.
 
reklama
3mam za Ciebie kciuki [emoji173] też sie obawiam że nic nie będzie widać, ale moze chociaż mnie uspokoi [emoji17]
Ja z takim zabarwieniem wylądowałam na izbie w niedzielę. Dostalam duphaston i luteine w końskich dawkach. Plamienie od czego, nie wiedzą. Nie widzieli na usg nic, podczas badania wykryli zamknieta szyjke macicy. Nastraszyli mnie swoim podejściem i wczoraj poszlam na bete, wyszla 2555 przy 5tyg i 1 dzien, jutro mam wizyte u gine na kontrol. Podczas badania dodam, wyszlo, ze mam torbiele na jajnikach.
 
Ja już po wizycie.

Pecherzyk 0.65cm w macicy jest [emoji173], malutki bo to jest wcześnie ale prawidłowo w macicy, było jakieś mini podkrawianie ale już go nie ma szyjka czysta, musze brać zastrzyki flexiparine, tabletki na podtrzymanie w dalszym ciągu, plus suplementy, nie denerwować się... Ciąża wysokiego ryzyka, wszystko może sie zdarzyć, ale mam być dobrej mysli... kontrola za 2 tyg wtedy będzie 7tc
 
Do góry