reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowo żółty śluz w 5 tyg ciąży

Dołączył(a)
22 Sierpień 2021
Postów
14
Witajcie jestem przerażona ponieważ zauważyłam przy podcieraniu i na wkładce brązowo (bardziej beżowy) zolty sluz takie brudzenie. Dzisiaj dokładnie 4t + 6dni. Czy to coś poważnego?
 
reklama
Może to być wszystko i nic. Nikt Ci tutaj nie napisze czy to coś poważnego czy nie. Umów się do lekarza jak najszybciej i sprawdź. Brązowe plamienie może być związane z niedoborem progesteronu.
 
Najlepiej iść do lekarza jak najszybciej i z nim to skonsultować. Żadna nie wskaże przyczyny twoich plamień. Jesteś w ciąży, więc tym bardziej nie czekałabym na odpowiedź dziewczyn z forum, tylko już bym siedziała na fotelu ginekologicznym. Poza tym tak jak pisały dziewczyny wyżej: takie zdjęcie jest tu zupełnie niepotrzebne, nikt nie diagnozuje na podstawie zdjecia wkładki oraz śluzu, nawet jeżeli zwyczajnie się martwisz o swoją ciążę (to jest zrozumiałe)
 
Dziewczyna się przestraszyła, jest późna godzina i chciała się poradzić na forum, a Wy od razu atakujecie, wystarczy napisać zeby usunęła zdjęcia, bo może to kogoś zgorszyc ...
Racja jest po obu stronach, bo jakkolwiek mnie to nie odrzuca, ponieważ rozumiem sytuację oraz strach o własne dziecko, więc stąd pewnie ta fotka, tak też wiem, że tu są też inne osoby, które niekoniecznie chcą widzieć intymne zdjęcia i mają do tego prawo. Zwłaszcza, że forum ma określone zasady. Lepiej z plamieniami udać się na wizytę do lekarza (lub do niego zadzwonić, pojechać na izbę) niż nawet wstępnie diagnozować je w internecie w celu uspokojenia, które może być zgubne.
 
reklama
I kobiety piszą tak dla kobiety. Opanujcie się gorsze rzeczy można zobaczyć a nie od razu cisnąć po dziewczynie. Ja praktycznie ciąże 2 miesiąca miałam upławy i śluz brzydki brudny zielonkawy nawet to była grzybica pochwy, której nie wyleczyłam niczym jedynie podleczylam po ciazy jak ręka odjął. Oczywiście trzeba skonsultować to jak najprędzej bo nie wiadomo co się dzieje a na forum odpowiedzi nie uzyskasz tylko chamskie i wredne komentarze. Trochę zrozumienia do niektórych Pań tutaj.
Dziękuję za odpowiedź :)
 
reklama
Do góry