reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz, 7 tydzień ciąży

reklama
Miałam taki śluz w obu ciążach. Jedną poroniłam po kilku dniach od tego, druga się utrzymała. W obu razach miałam wdrożone identyczne postępowanie. Także tak naprawdę nie wiadomo jak się to może skończyć, niestety. Uważaj na siebie, odpoczywaj, leż, bierz leki i miej nadzieję.
 
Miałam taki śluz w obu ciążach. Jedną poroniłam po kilku dniach od tego, druga się utrzymała. W obu razach miałam wdrożone identyczne postępowanie. Także tak naprawdę nie wiadomo jak się to może skończyć, niestety. Uważaj na siebie, odpoczywaj, leż, bierz leki i miej nadzieję.

A dużo tego miałaś ?
Bo ja tylko dwa razy jak zrobiłam siku to na papierze było ale odrobine i już więcej nic..
No leżę biorę leki rano i wieczorem a jutro mam wizytę u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz nic nie chce powiedziec, bo musi zobaczyc jak rozwija się ciąża. Mozesz wykonac sobie badanie bthcg i powtorzyc za 2 dni. Lub poczekac do wizyty. Na wizycie warto porownac usg z poprzednim. Powiedzial ci czy jest juz serduszko lub jaka jest wielkosc zarodka?
 
Nic mi nie powiedział bo ja byłam na pogotowiu w nocy i lekarz był widocznie zły, ze mu przeszkodziłam... kazał przyjechać w piątek do siebie na wizytę ale na jutro mam wizytę u swojego lekarza i wole się jej poradzić...
Także ja tak na prawdę nic nie wiem :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I po co straszycie dziewczynę...
Nic złego Weroniko się nie stanie. Plamienia w ciazy są baaaardzo popularne.
Jeśli ciąża jest zdrowa i silna nawet krwotok jej nic nie zrobi :)
Lekarze tak dziwnie reagują na plamienia bo do końca nie wiedzą jaka jest ich przyczyna.
Inni po prostu naciagaja na kolejne wizyty.
Będzie dobrze :)
 
I po co straszycie dziewczynę...
Nic złego Weroniko się nie stanie. Plamienia w ciazy są baaaardzo popularne.
Jeśli ciąża jest zdrowa i silna nawet krwotok jej nic nie zrobi :)
Lekarze tak dziwnie reagują na plamienia bo do końca nie wiedzą jaka jest ich przyczyna.
Inni po prostu naciagaja na kolejne wizyty.
Będzie dobrze :)

Dziękuje :* <3


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dużo tego miałaś ?
Bo ja tylko dwa razy jak zrobiłam siku to na papierze było ale odrobine i już więcej nic..
No leżę biorę leki rano i wieczorem a jutro mam wizytę u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie też tylko przy sikania. Ale zaraz będzie że cię straszę. Nie wiem. Ja wiem że przekopałam wtedy pół internetu i właśnie wyszło że nie da się tak naprawdę określić co będzie dalej. Bo połowa dziewczyn pisała że po tym poroniła a połowa jak tu- nie martwić się, to normalne, wszystko będzie dobrze. Życzę ci oczywiście żeby było dobrze, tak jak u mnie za drugim razem, jednak może lepiej mieć świadomość że niestety nie musi.
 
Weronika Odpowiedź mojego lekarza o szanse to: 50:50. Nie ma możliwości przewidzenia, co się na tym etapie wydarzy. Także nie mogę Ci powiedzieć, że na pewno będzie dobrze. Ale przynajmniej potrzymam kciuki.
U mnie za każdym razem ok 6-7tc pojawiał się mlecznobrązowy śluz - raz taka sytuacja zakończyła się poronieniem, pozostałe 2 razy - ciąża się utrzymała. Dużo odpoczywaj, bo więcej nic nie zrobisz - jeśli doszło do nieprawidłowego podziału komórek, to nie masz na to wpływu.
 
reklama
Leżę i chodzę tylko do toalety, pociesza mnie fakt ze śluzu już nie ma był tylko wczoraj i to dwa razy po sikaniu i od tego czasu spokój ale jakiś niepokój jest :(
Wiem ze jeśli ma być to będzie i nic nie zrobię...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry