reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz, 7 tydzień ciąży

Skoro u was po plamieniu jedne ciążę się utrzymywały a inne nie, to znak że samo plamienie nie było ani przyczyna ani objawem poronienia.
Taka moja opinia.
A 50:50 to chyba troszkę za dużo....
Znam masę dziewczyn które plamily i garstka poronila. A samo poronienie było związane albo z pustym jajem albo z ciążą pozamaciczna albo z wadami genetycznymi płodu.
 
reklama
CzarnaMadzia Wymieniłaś główne przyczyny poronień, które rozpoczynają się od plamień. Plamienie nie jest przyczyną poronienia. Plamienie jest skutkiem, który ma jakąś przyczynę.
 
To daj nam koniecznie znać po wizycie.
A lekarz z pogotowia znalazł serduszko i potwierdził wiek ciąży? Lekarz nic więcej nie zrobi oprócz badania dopochwowego USG. A miałaś robioną cytologię?
 
Jeszcze nic nie miałam robione bo teraz jestem w Polsce ale na codzień mieszkam w Niemczech a tam mam wizytę 1 lutego bo oni wcześniej nie zapisują. A jutro idę do mojej zaufanej ginekolog.
Lekarz z pogotowia powiedział tylko ze jestem w ciąży nic więcej a ja widziałam na monitorze ze jest mala główka i tułów, ale serduszka ani nic lekarz nie szukał :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
CzarnaMadzia Wymieniłaś główne przyczyny poronień, które rozpoczynają się od plamień. Plamienie nie jest przyczyną poronienia. Plamienie jest skutkiem, który ma jakąś przyczynę.
Tak?
To widzę ze rozmawiam ze specjalistą...
Szkoda ze przez pół ciąży plamilam i nie trafiłam na Ciebie.
Chociaż może i lepiej. Dostalabym diagnoze 50:50.
Weronika nie czytaj internetów, leć do lekarza i trzymaj się cieplutko :*
 
mozesz miec tez za malo progesteronu on utrzymuje ciaze ..i mozesz plamic dlatego bierz duphaston on Ci uzupelni niedobor jesli to oczywiscie taka przyczyna.:)
ja mialam na poczatku ciazy kilka dni plamienie wylam ze cholera bo balam sie ze poronie polecialam do gina dal lutke w razie w ale samo przeszlo:) dzisiaj synek ma poltora miesiaca:)
ale zawsze trzeba sprawdzic bo kazda sytuacja jst inna zycze wszystkiego dobrego i zdrowego dzidizusia:*
 
mozesz miec tez za malo progesteronu on utrzymuje ciaze ..i mozesz plamic dlatego bierz duphaston on Ci uzupelni niedobor jesli to oczywiscie taka przyczyna.:)
ja mialam na poczatku ciazy kilka dni plamienie wylam ze cholera bo balam sie ze poronie polecialam do gina dal lutke w razie w ale samo przeszlo:) dzisiaj synek ma poltora miesiaca:)
ale zawsze trzeba sprawdzic bo kazda sytuacja jst inna zycze wszystkiego dobrego i zdrowego dzidizusia:*

Hmm jak staraliśmy się z mężem o dziecko i jeździliśmy po różnych specjalistach to ostatni właśnie zdiagnozował u mnie hiperprolaktynemie i brałam właśnie progesteron, ale stwierdziliśmy ze koniec i udało się zająć bez żadnych leków, ale możesz mieć racje ze to może być coś z tym związane....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No widzisz Madzia - byłaś wśród osób, którym się udało. I oby było Was więcej. Jak już napisałam wcześniej, ja aż tyle szczęścia nie miałam, więc nie porównuj wszystkiego do swojego przypadku.
Bo niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia i warto mieć tego świadomość.
I moim zdaniem nie powinno się pisać, że wszystko będzie dobrze - bo to nie musi być prawda.
 
Do góry