reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz, 7 tydzień ciąży

reklama
Jutro pójdę do lekarza to mnie pewnie zbada porządnie i powie jakie mam zrobić badania wiec póki co się wstrzymam i poczekam co mi powie moja pani doktor :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się na zapas plamienia tego typu zdarzają się bardzo często po to dostałaś duphaston i powinno być już dobrze Też uważam że powinnaś się pooszczedzac i zapomnieć o współżyciu
Ja miałam duże krwawienie okazało się że zrobił mi się krwiak z powodu odklejania błon plodowych i zagoilo się wszystko potem miałam łożysko przodujace centralnie przez dłuższy czas leżałam i nawet łożysko podniosło się do góry a nie miało tak więc nie ma co się martwić trzeba tylko się oszczędzać
Trzymam kciuki napewno będzie wszystko dobrze czas szybko zleci i już niedługo będziesz tulić swoje maleńkie cudo

Oj tak po 3 latach starań to na prawdę jak cud [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na początku lepszą ocenę ciąży daje beta hcg niż Usg Później lepiej obrazuje ciąże Usg także dobrze Ci dziewczyny piszą a badanie to musisz zrobić sobie sama wątpię by jakiś lekarz dał ci skierowanie ma betahcg U mnie to badanie kosztuje 28 zł i wynik jest tego samego dnia
 
weronika Na tym etapie ciąży już chyba nie warto robić tego badania - szkoda pieniędzy. Beta już w tym okresie się nie podwaja. Bardziej wiarygodnym badaniem w tym momencie - będzie wykonanie USG dopochwowego.
 
Weronika,tu dobrze dziewczyny radza,zrob bete,jesli nie chcesz sie stresowac, chyba ze juz jest ten etap,gdy usg powinno cos jasno pokazac. Ja obie ciaze zaczynala od plamien,z czego w pierwszej zdarzyly mi sie one czterokrotnie,ostatnie w 16. tyg.,w tej dwukrotnie, w 5. i 7. tyg.,i byly to plamienia krwia,ktora dopiero przechodzila w brazowawy sluz. Lekarze nie mogli znalezc przyczyny,wiec ja robilam bete (do 7-8 tyg.) i zwalalismy to na biologie,hormony,cokolwiek,najwazniejsze,ze ciaza sie wciaz utrzymywala i rozwijala prawidlowo. Czego i Tobie zycze.
 
reklama
Nie wiem jaki to etap ale wczoraj na usg na pogotowiu widziałam mała główkę i tułów bez kończyn ale było wyraźnie widać wiec nie wiem jaki to etap...
może poczekam i spytam się jutro lekarza co radzi czy robić ta betę czy nie - mam dobry kontakt z moja panią ginekolog wiec na pewno mi doradzi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry