reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz, 7 tydzień ciąży

Nie martw sie pod warunkiem ze bedziesz sie bardzo oszczedxac. Tez tak mialam tylko ze sie skaczylo poronieniem. Teraz jestem w 2 ciazy w 15 tygodniu i nie zapeszajac wszystko jezt ok. Zycze duzo odpoczynku [emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Warto potwierdzić jak rozwija się ciąża tym bardziej że czas trwania ciąży nie pokrywa się z rozwojem ciąży choć życzę Weronice jak najlepiej i trzymam kciuki to uważam że dodatkowe badanie jest wskazane chyba że do zapłodnienia doszło jeszcze później niż podaje Weronika
 
Ostatnia edycja:
z moim maleństwem wszystko w porzadku :) był to fałszywy alarm na szczescie :)
jestem już po badaniach po stała opieką lekarza i termin mamy na 21 września :)
maleństwo rozwija się prawidłowo :D
 
reklama
A wiec tak :)
Wszystko jest w porządku, po zbadaniu nie ma żadnego plamienia krwawienia żadnego krwiaka. To plamienie mogło być w czasie okresu który miał być wiec nie mam się czym przejmować :)
Jedynie co to ciąża jest młodsza bo miałam ostatni okres 10.12 i ciąża powinna być 7 tygodniowa ale ja dni płodne miałam 24-27.12 i dlatego moja ciąża jest 5 tygodniowa i na taka wyglada :)
Mam się niczym nie przejmować i patrzeć jak rośnie :)
aaaaaa ! :D
dde9b633a1b4b32a61d9d17afedff969.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jakbym chciała żeby i u mnie się tak okazało
 
reklama
Do góry