reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz po stosunku

Bobo25

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2017
Postów
99
Dziewczyny jestem w 12tg po stosunku pojawił się brązowy śluz, brzuch nawet mnie nie bolał jedynie trochę spinał. To było wczoraj dzis jedynie mam troszkę brązowego. Czy któraś z was tak miała?
Dodam ze lekarz pozwolił na stosunek.
 
reklama
W ciąży mogą się zdarzyć brązowe plamienia ale ja bym uważała.na nastepnej wizycie powiedz o tym lekarzowi i ostrożnie z tymi stosunkami.coś musiało spowodować plamienie.ja miałam tak po usg dopochwowym.jeśli krew jest żywo czerwona to już jest zagrożenie ciąży.
 
Dziewczyny jestem w 12tg po stosunku pojawił się brązowy śluz, brzuch nawet mnie nie bolał jedynie trochę spinał. To było wczoraj dzis jedynie mam troszkę brązowego. Czy któraś z was tak miała?
Dodam ze lekarz pozwolił na stosunek.
Pamietam jak w 17 tyg ciąży pojechałam na pogotowie z niewielkim krwawienien i byla to zywo czerwona krew nie jakies brązowe plamienia jednak na.usg wszystko bylo w porzadku lekarz stwierdzil ze musialo dojsc do jakiegos otarcia wewnatrz podczas stosunku ze moze zbyt intensywny byl ...jednak w 20tyg moj ginekolog założył mi passar z powodu zagrozenia przedwczesnym porodem wiec mysle ze juz wtedy moglo cos byc na rzeczy .
Najlepiej skontaktuj sie.ze swoim gin nosimy pod seduszkiem najwiekszy skarb i warto ten.skarb pielęgnować wiec jesli dzieje.sie cos zlego polecam pogotowie bo tak naprawde kazda z Nas jest inna i ile kobiet w ciazy tyle moze byc roznych przyczyn takiego plamienia.
Trzymam.&&& by wszystko bylo dobrze .
 
Plamienia nie ma, wczoraj jednak zabolał mnie dość ostro brzuch. Zadzwoniłam na 2 pogotowia i w każdym mnie poinformowali ze jak będzie żywa krew by się zgłosić w innym wypadku nie maja ginekologa... przeraża mnie podejście tutaj do kobiet w ciąży . Dodam ze nie mieszkam w PL. Dzis na szczęście już jest ok, leze sobie a w piątek mam wizytę
 
Czasem występuje ostry ból podczas ciąży. Jest to związane z rozciąganiem macicy i więzadeł. Może się pojawić przy nagłym ruchu lub wstawaniu. Jeśli jesteś zaniepokojona porozmawiaj o swoich wątpliwościach z lekarzem. Najlepiej napisz sobie pytania na kartce bo łatwo o czymś zapomnieć i znów się będziesz martwić
 
Do góry