reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bright spot

Dołączył(a)
6 Listopad 2014
Postów
6
Dziewczyny bylam na usg i w 16 tygodniu wykryto bright spot w sercu. Jestem pzerazona. Co myslec, co robic nie wiem. Moze ktoras miala taka sytuacje. Prosze odpiszcie jak cos wiecie bo jestem zalamana.
 
reklama
W pierwszej ciąży na usg połówkowym u córci w serduchu lekarz znalazł dwa bright spoty (zwapnienia). Powiedział, że prawdopodobnie przechodziłam jakąś infekcję w ciąży co zresztą było prawdą. Kazał się nie przejmować i dbać o siebie oraz, że do porodu na pewno zwapnienia znikną. Tak też było a właściwie nawet szybciej bo ok. 30 tygodnia ciąży nie było już po nich śladu. Więc głowa do góry. Córa urodziła się zupełnie zdrowa.
 
Dzieki. Ja jestem przed polowkowym i dlatego tak sie denerwuje. Mam nadzieje ze bedzie dobrze ale ten stres powoli mnie wykancza.
 
Do góry